طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیعکس های Pedals خرس بامزه ای که مانند انسان راه می رفت
عکس های وحشتناک ترین حمله خرس خشمگین به انسان و مُثله شدن کشاورز نگون بخت (18 )

pedals نام خرس بامزه ای بود که پس از انتشار تصویر هایش در شبکه های اجتماعی به محبوبیت زیادی دست یافته بود.

به نقل از خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ Pedals خرس بامزه ای که مانند انسان قادر بود بر روی دو پایش راه برود توسط شکارچیان کشته شد. گفته می شود پیشتر درخواست طرفداران حیات وحش برای در نظر گرفتن یک پناهگاه برای پدالز رد شده بود. این خرس پس از انتشار تصویر هایش که او را در حال راه رفتن بر روی دو پایش به مانند انسان نشان می داد، محبوبیت زیادی کسب کرده بود.

پدالز، پنجه جلوی دست راست خود را از دست داده بود و به همین دلیل عده ای از طرفداران و دوستداران حیوانات، صفحه فیسبوکی را برای رصد وی در حیات وحش ایجاد کرده بودند.


در حالی که انتظار می رفت تا پدالز در حیات وحش زندگی بهتری را تجربه کند آخرین پست صفحه فیسبوک این حیوان دوست داشتنی خبر از حادثه بدی می داد. یک دوستدار حیات وحش خبر کشته شدن پدالز توسط شکارچیان را اعلام کرد.


این دوستدار حیات وحش در اخرین پست صفحه فیسبوک پدالز نوشت: "برای صدها و هزاران دوستدار حیوانات، کسانی که زندگی پدالز را دنبال می کردند خبر تاسف برانگیزی دارم. پدالز اکنون آرام گرفته است و روح مهربانش بدنش را ترک کرده است". گفتنی است پیش از این حادثه حدود 300000 هزار نفر با ایجاد کمپینی از مقامات محلی و همچنین افراد مشهور خواسته بودند تا به این حیوان کمک کنند. جذاب اینکه وقتی پدالز برای اولین بار در منطقه Oak Ridge (اوک ریج) دیده شد اغلب مردم به اشتباه او را انسانی می دانستند که لباس خرس بر تن کرده است.

انسان, نیوجرسی, پدالز, Pedals خرس بامزه مانند انسان رفتتصاویر

انسان, نیوجرسی, پدالز, خرس

نیوجرسی, پدالز, انسان, Pedals خرس بامزه مانند انسان رفتتصاویر


انسان, خرس, نیوجرسی, Pedals خرس بامزه مانند انسان رفتتصاویر


نیوجرسی, انسان, انسان, Pedals خرس بامزه مانند انسان رفتتصاویر


خرس, پدالز, انسان, Pedals خرس بامزه مانند انسان رفتتصاویر


پدالز, خرس, انسان, Pedals خرس بامزه مانند انسان رفتتصاویر


عکس های دلفین ها مانند انسان ها صحبت می کنند!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات