طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
المپیاد ورزشی در 86 واحد آموزشی ریگان

المپیاد ورزشی در 86 واحد آموزشی ریگان

اعزام دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور به المپیاد ورزشی

المپیاد درون مدرسه ای در 86 واحد آموزشی این شهرستان شروع و بیش از 8 هزار و 500 دانش آموز با یکدیگر به رقابت می پردازند.

ورزش, ریگان, المپیاد, المپیاد ورزشی واحد آموزشی ریگان

ورزش, ریگان, المپیاد, آموزش وپرورش, کرمان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان؛ احمد رحیمی ، مدیر آموزش و پرورش ریگان صبح امروز در آیین گشایش سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای این شهرستان شناسایی استعدادهای ورزشی دانش آموزان، را یکی از اهداف المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دانست..

وی گفت: در این المپیاد ورزشی دانش آموزان در 10 رشته فوتبال، والیبال، تنیس روی میز، طناب کشی، بسکتبال و بازی های بومی و محلی وغیره به مدت یک ماه رقابت می کنند.

رحیمی ، توسعه مشارکت محوری، گسترش اخلاق ورزشی و اسلامی، ایجاد نشاط و ارتقای روحیه دانش آموزان و توسعه و ارتقای آمادگی جسمانی از دیگر اهداف برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای دانست.

وی با بیان اینکه طرح المپیاد ورزشی درون مدرسه ای نشاط را به مدارس می آورد، افزود: هدف دیگر برگزاری این المپیاد گره زدن باورهای فرهنگی، اجتماعی و اخلاقی با فعالیت های تربیت بدنی و بهداشتی هر منطقه است.

گفتنی است: در این آیین نمادین سومین المپیاد ورزشی درون مدرسه ای به میزبانی مدرسه شهید رجایی شهر ریگان و با حضور مسؤولان محلی و با اجرای برنامه های قرائت قرآن، سرود ملی، شعار المپیاد و رژه تیم ها و اجرا و نمایش تیم های ورزشی برگزار شد.

برگزاری یکصد و یکمین دوره آموزشی ماساژ ورزشی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات