طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمی توانیم اعزامی های زیادی داشته باشیم / بازیکنان خوبی داریم
باید بهره برداری خوبی از گنجینه دفاع مقدس داشته باشیم

مدیر تیم های ملی تنیس روی میز کشورمان گفت: برنامه های خوبی را برای تیم های ملی در نظر داریم و امیدوارم بتوانیم در آینده همه 16 بازیکن را به اردوهای خارجی ببریم.

مدیر تیم های ملی, تنیس روی میز, میر الماسی, بازیکنان خوبی داریممی اعزامی زیادی داشته باشیم

مدیر تیم های ملی, تنیس روی میز, میر الماسی
رضا میرالماسی مدیر تیمهای ملی تنیس روی میز کشورمان در مصاحبه با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان از شرایط این روزهای تنیس روی میز کشورمان گفت.

وی در ابتدا در خصوص مسابقات دسته برتر تنیس روی میز مردان کشور که با شیوه ای مختلف برگزار شد عنوان کرد: این مسابقات همه ساله به طور منظم برگزار می شود اما در این دوره شاهد تغییراتی در این مسابقات بودیم. علت این تغییرات را میتوان مشابه سازی مسابقات داخلی با مسابقات برون مرزی نام برد. البته نا گفته نماند که جدول این مسابقات هم مشکلات و اشکالاتی دارد و بیشتر جنبه آزمایش دارد.


مدیر تیمهای ملی در خصوص برنامه های ملی پوشان کشورمان اظهار داشت: برنامه ای تدوین شده است که در بخش آقایان آن در حال حاضر دو اردو و دو تور جهانی در کشورهای اتریش و سوئد در نظر گرفته شده است. برای این تورها 6 بازیکن اعزام خواهند شد و پیش از آن هم از دوم آبان در آکادمی تنیس روی میز اردوهای آماده سازی خواهیم داشت.


وی درباره بانوان نیز گفت: در حال حاضر قصد داریم اردوی تیم ملی بانوان را در مجارستان برگزار کنیم و در حال اجرای مقدمات آن هستیم. برای این اردو نفرات اول و دوم رنکینگ ایران به همراه سرمربی راهی مجارستان می شوند.


میرالماسی در ادامه افزود: در حال حاضر احمدیان بازیکن جوان کشورمان که باید در مسابقات دسته برتر حاضر می شد راهی مجارستان شده تا در اردویی اختصاصی حاضر شود. وی قرار است بعد از مجارستان به اسلواکی رفته تا در یک سری مسابقات جهانی حاضر شود.


پیشکسوت تنیس روی میز کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا بیشتر برنامه ها برای آقایان در نظر گرفته شده تا بانوان عنوان کرد: نه اینگونه نیست و ما همواره تمام برنامه ها را به صورت مشترک تدارک می بینیم اما این بار مجبور شدیم آقایان را به اتریش و سوئد بفرستیم که بانوان در آنجا حضور ندارند. برنامه های ما همواره برای خانمها و آقایان یکی است. همچنین در نظر داریم تا از بازیکنان بیشتری را از کشور های خارجی دعوت کنیم.


وی در مورد برگزار نشدن مسابقه انتخابی تیم ملی آقایان عنوان کرد: زمان کافی نداشتیم و متاسفانه به علت مشکلات صدور ویزا و ثبت نام در مسابقات نمی توانستیم زمان را از دست بدهیم. علاوه بر آن تعدادی از بازیکنان فعلی که قرار است راهی مسابقات شوند مدتی است که از رنکینگ جهانی خارج شده اند و به همین علت ما مجبوریم که آنها را راهی این مسابقات کنیم. باید بگویم برای تورهای بعدی همه بازیکنان علاوه بر ملی پوشان فعلی را راهی مسابقات و تورهای بین المللی خواهیم کرد.


میر الماسی در مورد تیم های پایه هم تصریح کرد: برای تمام بازیکنانی که تا یک سال و نیم آینده وارد رده نوجوانان و جوانان می شوند الگوهای شبانه روزی و مسابقات داخلی و خارجی در نظر گرفته ایم تا بتوانند آنها هم به خوبی بدرخشند. خوشبختانه بازیکنان خوب در نوجوانان و جوانان داریم و به همین علت فدراسیون سرمایه ویژه ای را برای این رده سنی در نظر گرفته است.


مدیر تیم های ملی در پایان و در خصوص تغییر سرمربی تیم ملی بانوان عنوان کرد: کیوانی و لیموچی هر دو از مربیان تحصیل کرده در امر ورزش هستند که سابقه حضور در تیم ملی به عنوان بازیکن را هم دارد. به هرحال مسئولان فدراسیون تصمیم گرفتند تا به علت اینکه کیوانی زمان بیشتری را می تواند صرف بخش بانوان کند این مسئولیت را به وی بسپارند. بنده به عنوان مدیر تیم های ملی از زحمات لیمو چی تشکر ویژه ای می کنم زیرا وی شخص بسیار لایق و خوبی هستند و همکاری فوق العاده ای داشتند. تغییرات همیشه وجو دارد و در هر جایگاهی ممکن است شاهد تغییراتی باشیم.


چه مواردی را بررسی کنیم تا خرید آنلاین مطمئنی داشته باشیم؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات