طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
همایش حراست های استان
رشت میزبان همایش مدیران کل حراست استانداری های کشور

رئیس مرکزحراست وزارت کشور گفت : تصمیم گیری حراست ها مبتنی بر واقعیت ها باشد.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ ابراهیم شوشتری در همایش توجیهی-آموزشی حراست های تابعه استانداری قزوین گفت :حراستی موفق کسی است که بیش از دیگران از خود مراقبت کند و تصمیم گیری های آن مبتنی بر واقعیت ها باشد.

وظیفه حراست, همایش حراست, رییس مرکز حراست وزارت کشور, همایش حراست استان

وظیفه حراست, همایش حراست, رییس مرکز حراست وزارت کشور, قزوین

وی اضافه کرد : مجموعه حراست از وسعت و دامنه کاری زیادی برخوردار است و نباید وظایف و ماموریت های های این افراد محدود پنداشته شود .

رئیس مرکزحراست وزارت کشور با اشاره به نقش مردم در نظام جمهوری اسلامی گفت : حراست هااز جمله واحدها و مراکزی هستند که برای ایجاد رضایت مردم نقش دارند.

شوشتری عنوان کرد: نباید نیروهای انسانی در سازمان ها به مشکل برخورد کنند و به سمت فساد گرایش پیداکنند چون نیروهای انسانی سرمایه های سازمان ها هستند که نظام برای تربیت آنها،هزینه پرداخت کرده و وظیفه حراست مراقبت از این سرمایه است.

وی گفت : یکی از وظایف حراست ها دقت و توجه به محیط پیرامون و جلوگیری از بوجود آمدن مسائل سیاسی و قومی بویژه در ایام انتخابات است که باید در این زمینه جایگاه مستقل خود را حفظ کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هم در این همایش گفت : یکی از قابلیت های هر انسانی پس حراستی اوست و هر انسانی که می خواهد خدایی باشد و آسیبی به او نرسد باید از خود حراست کند .

وی بیان داشت : جنس کار حراست بسیار سخت است و در مواقعی حراست رابطه ی تنگاتنگی با قضاوت دارد و باید بسیار مراقب بود .

استاندار قزوین هم دراین همایش گفت :در برخورد با مسائل نباید افراط و تفریط داشت و ترویج همدلی و وحدت در سازمان ها و ادارات از وظایف و ماموریت های واحدهای حراست است.

فریدون همتی افزود: باید با حفظ روحیه تعامل ، همکاری و همدلی در سطح جامعه و محیط های سازمانی تقویت وآرامش را در استان حکمفرما کرد.

وی ضمن تاکید بر حفظ آبروی اشخاص گفت : نشر خبرهای غلط در برخی مواقع مبنای اختلافات می شود درحالیکه این گونه اطلاعات نادرست نباید مبنای قضاوت ها شود.

دومین همایش فصلی ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در شهرضا برگزار شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات