طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

فرمانده ناحیه مقاومت عشایر کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد
معارفه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج رودان

با حکم فرمانده سپاه فتح استان فرمانده ناحیه مقاومت عشایر کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

فرمانده ناحیه مقاومت عشایر, فرمانده سپاه فتح, کهگیلویه و بویراحمد, فرمانده ناحیه مقاومت عشایر کهگیلویه بویراحمد منصوب

فرمانده ناحیه مقاومت عشایر, فرمانده سپاه فتح, کهگیلویه و بویراحمد

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ با حضور فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، نماینده ولی فقیه در سپاه استان، جمعی از فرماندهان استانی و شهرستانی فرمانده ناحیه مقاومت ناحیه عشایر استان معارفه شد.

سرهنگ جاماسب بهمنیار در مراسم معارفه خود با اشاره به اهداف و برنامه های سپاه عشایر کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: با تمام توان و تلاش در راستای اهداف والای ولایت گام برمی داریم و خدمتگزار جامعه عشایر در استان خواهیم بود.

فرمانده ناحیه مقاومت عشایر کهگیلویه و بویراحمد اهداف و برنامه های خود در سپاه عشایر را ترویج و تعمیق فرهنگ ارزشی و گفتمان سازی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: برنامه سرکشی و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان را در دستور کار قرار می دهیم.

بهمنیار با تاکید بر اینکه باید به دنبال هدف نهایی انقلاب و وصل کردن آن به انقلاب صاحب الزمان باشیم، گفت: امیدواریم بتوانیم در راستای مسئولیت های خود در این حوزه گام های استواری برداریم.

وی در پایان به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص دسیسه های دشمن اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند جنگ دشمن جنگ فرهنگی است که باید با مدیریت جهادی و خودباوری جلوی نفوذ فکری و فرهنگی دشمنان گرفته شود.

در این مراسم از زحمات و تلاش های علی ستوده نیا فرمانده ناحیه مقاومت عشایر کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد و جاماسب بهمنیار به عنوان فرمانده جدید ناحیه عشایر معرفی شد.ادای احترام فرمانده سپاه پاسداران به شهدای کهگیلویه و بویراحمد
facebook google telegram twitter whatsApp