طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
آخرین اخبار حوادث«کلونازپام» آخر خلاف است | متهم به قتل
دو متهم تاکنون بازداشت شدند تصاویر / قتل دخترخاله ورزشکار معروف با شلیک گلوله

مرد جوانی که به خاطر خرید مواد مخدر با چاقو در پارک پمپ بنزین مسعودیه مرتکب قتل شده بود، بازداشت شد؛ وی در اعترافات خود با اشاره به مصرف قرص «کلونازپام» گفت: آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است، قرصی که آخرش مرگ است.

خبرگزاری تسنیم: مرد جوانی که به خاطر خرید مواد مخدر با چاقو در پارک پمپ بنزین مسعودیه مرتکب قتل شده بود، بازداشت شد؛ وی در اعترافات خود با اشاره به مصرف قرص «کلونازپام» گفت: آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است، قرصی که آخرش مرگ است.

ساعت 7:45 صبح دیروز مسئولان بیمارستان رازی خبر مرگ مرد جوانی که بعد از یک درگیری به این بیمارستان منتقل شده بود را به ماموران کلانتری 157 مسعودیه اعلام کردند.

دقایقی بعد، تیمی از مأموران انتظامی در بیمارستان حاضر شدند و در بررسی اولیه مشخص شد مقتول شامگاه 24 مهر ماه جاری با مرد جوانی داخل پارکی در منطقه مسعودیه درگیر و بعد از جراحت به بیمارستان منتقل شده است اما به دلیل شدت جراحات وارده با ضربات چاقو، جان خود را از دست داد.

طی تحقیقات بعدی هویت عامل این قتل مشخص شد که مأموران برای بازداشت وی به منزلش مراجعه کردند اما متهم در خانه نبود همچنین برادر متهم این پرونده در اظهاراتش به مأموران گفت: اواخر دیشب برادرم به خانه آمد و عنوان کرد که با مرد جوانی داخل پارک به علت خرید و فروش مواد مخدر درگیر شده و با ضربات چاقو او را از پای درآورده است؛ برادرم وسایلش را از منزل جمع آوری کرد و از اینجا گریخت.

با اعلام مراتب این قتل به محسن مدیرروستا؛ بازپرس امور جنایی تهران، وی دستور انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی و بازداشت قاتل این پرونده را صادر کرد تا اینکه روز گذشته متهم اصلی این نزاع مرگبار بازداشت و پیش از ظهر امروز به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران منتقل شد.

متهم این پرونده در اظهاراتش به محسن مدیرروستا؛ بازپرس پرونده گفت: چندین سال قبل پدر و مادرم فوت کردند و من پیش برادرم زندگی می کردم؛ حدود 8 سال است که شیشه مصرف می کنم و قرص «کلونازپام» مصرف می کنم، شب وقوع قتل به پارک پمپ بنزین مسعودیه رفتم و قصد داشتم از دوستانم شیشه بخرم در همین حین مقتول آنجا آمد و به فروشنده مواد مخدر گفت که به من شیشه ندهد؛ من نیز به مقتول گفتم این موضوع به تو ربطی ندارد و همین باعث شروع درگیری بین من و مقتول شد.

وی ادامه داد: در ابتدای درگیری، مقتول تیغ موکت بری برایم کشید که من جاخالی دادم اما او دو، سه ضربه به من زد و مجداً مقتول قصد داشت که مرا بزند که ناگهان به زمین خوردم و در داخل چاله ای افتادم در آن لحظه مقتول خودش را روی من انداخت و چاقویی که در دستانم بود به بدنش خورد؛ زمانی که ما را جدا کردند متوجه شدم مقتول زخمی شده و خونریزی دارد پس از آن نیز از محل دعوا رفتم و حاضران در صحنه، او را به بیمارستان بردند.

این مرد جوان در ادامه اظهاراتش به بازپرس گفت: پس از دعوا به خرابه ای در خیابان شیرازی در مسعودیه رفتم و آنجا خوابیده بودم که توسط ماموران بازداشت شدم؛ مواد مخدر مرا از جهان بی خبر کرد حتی سر قبر پدرم نیز نمی رفتم. پیش از این نیز بابت مصرف مواد، زندان بودم؛ آخر تمامی خلافها قرص «کلونازپام» است قرصی که آخرش مرگ است.

بازپرس پرونده بعد از شنیدن اظهارات این متهم، وی را برای ادامه تحقیقات در اختیار ماموران اداره آگاهی قرار داد.

شهادت فرزند علیه پدر متهم به قتل
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات