طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیرضاییان تاوان رفتارهای اول فصل را بعد می دهد
برچسب ها:
300 میلیون تاوان اشتباه رضاییان

هواداران پرسپولیس که الآن خواهان حضور رامین رضاییان در ترکیب تیمشان هستند ظاهرا روزهای پرتنش فصل نقل و انتقالات و رفتارهای غیرحرفه ای این بازیکن و کامنت های خودشان را فراموش کرده اند.

خبرگزاری مهر: از همان روزهای اول که  اصراری وجود داشت که رامین رضائیان قطعا به پرسپولیس برگردد می توانستید این روزها را حدس بزنید چرا که این هافبک راست حسابی برانکو را با جواب ندادن به تلفن هایش عصبی کرده بود و بعد از آن هم این تیم با نظر مستقیم برانکو دو جانشین به جای رضائیان گرفته بود که یکی از آنها ماهینی بود و دیگری صادق محرمی که برانکو مستقیما از او تعریف کرده بود.

الآن رضائیان روی نیمکت مانده است آن هم درحالی که در تیم ملی ایران فیکس بازی می کند و این تضادی به وجود آورده که به زودی هم کی روش و هم برانکو را آزار خواهد داد.

کی روش را آزار می دهد چون مدافعی را به میدان می فرستد که در ترکیب تیم خودش هم فیکس نیست اما در ترکیب اصلی تیم ملی بازی می کند و برانکو را آزار می دهد چون در تیم ملی به میدان می رود اما برانکو از او استفاده نمی کند. پرسش اما این است که آیا باید برانکو رامین رضائیان را به میدان بفرستد؟

در اینکه رضائیان بازیکن خوبی است شکی نیست اما برانکو هم در رابطه با وی درست عمل می کند. او اگر رضائیان را به میدان بفرستد، به تمرینات خودش در سه ماه اخیر و به تلاش های ماهینی و صادق محرمی  بی احترامی کرده و اردوی اوکراینش را هم زیر سوال برده است.

این دو علت اما همه دلایل برانکو برای بازی ندادن به رضائیان نیست، بلکه مهمتر و اصولی تر از آن این است که: مربی حرفه ای به ترکیب برنده تیمش دست نباید بزند. امروز پرسپولیس با کمترین اشتباه از سوی ماهینی مواجه است که اتفاقا وجود رضائیان روی نیمکت در حال تکمیل کردن وی است و این بازیکن را با سرعت جلو می برد.

با این حال اما برخی هواداران پرسپولیس رضائیان صدا می زنند و برانکو اصلا نمی داند که وی را به جای چه کسی باید به میدان بفرستد. او جواب خوبی به این پرسش خبرنگاران داد اما ممکن است همین اصرار از سوی برخی هواداران پرسپولیس در بازی های سخت تر کار را به حاشیه ببرد.

باید دید ماهینی اشتباه می کند؟ یا برانکو راهی برای این اتفاق قبل از رسیدن به بن بست پیدا می کند یا اینکه  با تحمل این فشار جلو می رود و بار را به سرمنزل مقصود می رساند؟

هواداران پرسپولیس هم نباید روزهای فصل نقل و انتقالات و رفتار رامین رضاییان را فراموش کنند که چطور پاسخی به تماس های باشگاه نمی داد و چطور راهی ترکیه شد و در تیم جدیدش تمرین کرد و تصویر یادگاری گرفت و به احساسات پرسپولیسی ها هم بی توجه بود. این روزها شاید تلافی آن روزها باشد.

انتشار هفتمین شماره دو فصلنامه «مجله علوم ادبی»دانشگاه قم
facebook google telegram twitter whatsApp