طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیآیا BMW سری 8 دوباره احیا می شود؟
آشتی دوباره ترکیه و روسیه؛ آیا اردوغان به غرب پشت کرد؟ | نشنال اینترست

سری ۸ جزو یکی از به یاد ماندنی ترین ساخته های BMW است؛ سری که تا به حال تنها یک نسل از آن معرفی شد. اما به نظر می رسد که که این اسطوره قصد بازگشت به میدان رقابت را دارد.

مجله دیجی کالا - خشایار شاهسون: سری ۸ جزو یکی از به یاد ماندنی ترین ساخته های BMW است. خودروی اسپرت کوپه ای که دارای قلب تپنده ۱۲ سیلندر و طراحی دلنشینی نسبت به سایر خودروهای چراغ مخفی هم دوره خود بود. سری که تا به حال تنها یک نسل از آن معرفی شد. اما به نظر می رسد که که این اسطوره قصد بازگشت به میدان رقابت را دارد.

ب ام و, سری 8 ب ام و, خودرو, آیا BMW سری دوباره احیا

سری 8 ب ام و, ب ام و, خودرو


اخیرا نقل از هایی مبنی بر ثبت اطلاعات این سری از طرف BMW خبر می دهد که با کنارهم قرار دادن تصویر های جاسوسی به دست آمده از نمونه تولیدی ، احتمال بازگشت این پرچم دار به میدان رقابتی را عمده می کند.

خودرو, ب ام و, سری 8 ب ام و, آیا BMW سری دوباره احیابه نظر می رسد این خودرو، به کانسپت معرفی شده ۲۰۱۳ به نام گرن لوسو شباهت های زیادی دارد؛ به همین علت طراح احتمالی این خودرو پینین فارینا است. پینین فارینا یکی از موفق ترین کمپانی های طراحی خودرو در سطح دنیا است که مسئولیت طراحی بسیاری از مدل های فراری، مازراتی و فیات را تا به حال برعهده داشته است.

خودرو, سری 8 ب ام و, ب ام و, آیا BMW سری دوباره احیاسری۸ می تواند خودرویی حد فاصل کلاس سری ۶ و امکانات رفاهی سری ۷ باشد که با بازگشت خود, به رقیب سرسختی برای اس کلاس کوپه مرسدس بنز تبدیل شود.

آیا اسرائیل می تواند روابط خود را با آمریکا احیا کند؟
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات