طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیکارمندان مایکروسافت از کارمندان اپل شادترند
ابلاغیه دولت درباره حقوق سال آینده کارمندان

تحلیل گران موسسه UBS در نقل از این ماه خود اشاره کرده اند که مایکروسافت، کمپانی بسیار شادی محسوب می شود.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: تحلیل گران موسسه UBS در نقل از این ماه خود اشاره کرده اند که مایکروسافت، کمپانی بسیار شادی محسوب می شود.

کارمندان, ساتیا نادلا, اپل, کارمندان مایکروسافت کارمندان اپل شادترند

اپل, ساتیا نادلا, مایکروسافت, کارمندان


موسسه UBS از سال ۲۰۱۲ به بررسی احساسات کارکنان کمپانی ها پرداخت و حال برای نخستین بار از زمان شروع این بررسی ها مایکروسافت در مجموع از اپل کمپانی شادتری ارزیابی شده است.

تحلیل گران این کمپانی معتقدند نتایج بدست آمده از این تحقیقات نشان می دهد مایکروسافت یک بار دیگر به مقصد نخبگان حوزه تکنولوژی بدل شده است.

جذاب است که بدانید احتمالا حضور ساتیا نادلا در این موضوع تاثیر قابل توجهی داشته. طبق آخرین بررسی ها در سال ۲۰۱۳ در شرایطی که استیو بالمر آخرین روزهای مدیریتش بر مایکروسافت را می گذراند میزان محبوبیت مدیرعامل در حدود ۵۱ درصد بود اما حال تحت سکان داری ساتیا نادلا از فوریه سال ۲۰۱۴ میزان محبوبیت مدیرعامل به ۸۸ درصد رسیده است.

بررسی ها نشان می دهند که مایکروسافت از نظر رضایت شغلی کارکنان در حدود ۱۰ درصد بالاتر از میانگین فعلی صنعت خود قرار دارد.

با این حال کارکنان کمپانی لینکدین که امسال به قیمت ۲۶٫۲ میلیارد دلار توسط مایکروسافت خریداری شد به رضایت و خوشحالی سابق خود نیستند.

لینکدین در رده بندی سازمان USB جز سازمان های بسیار شاد و رضایت مند دسته بندی شده بود. این کمپانی ۱۷ درصد بالاتر از میانگین صنعت رضایت شغلی داشت و میزان محبوبیت مدیر عامل آن در حدود ۹۵ درصد بود. اما بعد از خریداری شدن آن توسط مایکروسافت میزان رضایت ۶ درصد کاهش یافته و محبوبیت مدیر عامل هم ده درصد کمتر شده است. البته این رقم هنوز هم بد نسیت و در مجموع لینکدین را در مقاوم سوم از نظر رضایت شغلی قرار می دهد اما به هر حال برای این کمپانی نوعی بعد رفت محسوب می شود.

حقوق کارمندان 10 درصد افزایش می یابد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات