طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اصولگرایان ائتلاف نکنند شکست میخورند
ایده «دولت ائتلافی»؛ راهکار جدید اصولگرایان

دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: اگر اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری اینده با یک نامزد واحد وارد عرصه نشوند شکست خواهند خورد.

شکست, ائتلاف, اصولگرا, اصولگرایان ائتلاف نکنند شکست میخورند

شکست, ائتلاف, اصولگرا, کرمان, انتخابات
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ،محمدنبی حبیبی صبح امروز در دیدار با آیت الله جعفری نماینده ولی فقیه در استان کرمان و امام جمعه شهر کرمان افزود تلاش می کنیم اصولگرایان در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در قالب یک ائتلاف به میدان آیند. وی افزود پیش بینی ام این است که در انتخابات ریاست جمهوری آقای روحانی نامزد واحد اصلاح طلبان است و اصولگرایان اگر با یک نامزد نیایند، باید قبول کنند که شکست می خورند.

وی گفت:در حال حاضر نظرات مختلف است، اما اگر روحانیت مبارز محوریت جریان اصولگرایی را بر عهده گیرد، احتمال ائتلاف افزایش می یابد.

حبیبی تاکید کرد: معتقد هستیم اگر هر تشکل اصولگرا بخواهد حرف خودش را به کرسی بنشاند، حتما همه آنها شکست می خورند و باید با یک نامزد به میدان آییم و این نامزد با تصمیم جمعی انتخاب شود.
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در عین حال گفت این تشکل در انتخابات ریاست جمهوری آینده نامزد دارد اما اگر جمع اصولگرایان تصمیم دیگری بگیرند تمکین می کنیم. این فعال سیاسی اصولگرا گفت درباره اینکه نامزدمان در حزب موتلفه چه کسی باشد، بحث و بررسی می کنیم اما هنوز به نتیجه خاصی نرسیده ایم.

وی افزود: چنانچه جمع اصولگرایان در ائتلاف به نامزدی به غیر از نامزد ما برسند، ما از نامزد خودمان صرف نظر می کنیم و امیدواریم دیگران هم همین کار را انجام دهند.

سعی می کنیم اصولگرایان را با محوریت روحانیت به ائتلاف برسانیم | حبیبی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات