طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
مجازیواکنش کاپیتان ذوب آهن به خداحافظی محرم نوید کیا
پیروزی ذوب آهن با دو گل تبریزی در روز خداحافظی محرم

مهدی رجب زاده با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش نسبت به خداحافظی محرم نوید کیا کاپیتان با تجربه تیم ذوب آن واکنش نشان داد.

به نقل از خبرنگار حوزه ورزشکاران در فضای مجازی گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛"محرم نویدکیا" کاپیتان با تجربه باشگاه سپاهان که سال های زیادی با پیراهن این تیم به میدان رفته بود روز شنبه در دربی اصفهان با ذوب آهن تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفت. هر چند که این خداحافظی با دخالت 2 بازیکن سپاهان به طور کامل عملی نشد اما محرم همچنان بر تصمیم خود پابرجاست و قصد دارد برای همیشه کفش هایش را بیاویزد.

در همین راستا "مهدی رجب زاده "کاپیتان کهنه کا باشگاه ذوب آهن اصفهان برای خداحافظی "محرم نویدکیا " پست ویژه ای را در صفحه اینستاگرام منتشر کرد.


رجب زاده نوشت:"به نام حضرت دوست، سلام .قدر زر زرگر بداند قدر گوهر گوهری شناسنامه، نیاز به معرفی نداره. محرم، بدان که الان کسانی هستند که به بودن تو در کنارشون نیاز دارن.
ان شاءالله به وقتش و در یک مراسم باشکوه، اون نیتی که داری، عملی خواهد شد ولی به نظرم الان یکم زود باشه.التماس دعا، یا حق به حق امیر مطلق امیرالمؤمنین علی علیه السلام."


اینستاگرام ورزشکاران, خداحافظی محرم نوید کیا, اینستاگرام مهدی رجب زاده, کاپیتان ذوب آهن خداحافظی محرم نوید کیا

اینستاگرام ورزشکاران, خداحافظی محرم نوید کیا, اینستاگرام مهدی رجب زاده, فضای مجازی, پست جدید مهدی رجب زاده, صفحه اینستاگرام مهدی رجب زاده


مصدومیت باعث خداحافظی نوید کیا شد | اخوان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات