طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشیطلایی پوشان بدون شکست در بازی های خانگی
تراکتور و دهمین بازی متوالی بدون شکست

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تنها تیم خوزستانی است که طی فصل جاری در دیدارهای خانگی شکست نخورده است.

لیگ برتر فوتبال, نادر دست نشان, صنعت نفت ابادان, طلایی پوشان بدون شکست بازی خانگی

لیگ برتر فوتبال, نادر دست نشان, صنعت نفت ابادان, بازی خانگی, لیگ شانزدهم
به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، نفت آبادان در هفته های آغازین لیگ شانزدهم فراتر از پیش بینی ها ظاهر شد و با دو پیروزی و دو تساوی موفق به کسب 8 امتیاز گردید. اما این تیم طی چهار دیدار اخیرش با قبول دو شکست و دو تساوی روند نزولی داشت تا هوادارانش را اندکی نسبت به آینده دچار نگرانی کند.

زردپوشان صنعت نفت که در دو بازی اخیرشان برابر پدیده و پیکان 6 گل را دریافت کرده اند، در کنار افزایش چشمگیر میانگین گل های خورده در دو بازی اخیر، آمار مناسبی نیز در زمینه ی گلزنی داشته اند و در همین دو بازی خارج از خانه مقابل پدیده و پیکان، توانسته اند 5 گل را وارد دروازه ی حریفان کنند.

صنعت نفت همچنین با قرعه سختی در 8 هفته ابتدایی فصل جاری مواجه بوده، چرا که 5 بازی خارج از خانه انجام داده و فقط 3 بار در آبادان به میدان رفته است. شاگردان دست نشان البته تنها تیم خوزستانی بوده اند که طی لیگ شانزدهم در خانه مغلوب نشده اند و با حضور هوادارانشان در استادیوم تختی آبادان، میزبان شکست ناپذیری در هفته های ابتدایی به شمار می روند.

زردپوشان صنعت نفت روز جمعه در استادیوم تختی آبادان از ماشین سازی تبریز میزبانی می کنند و این بازی می تواند فرصت مناسبی برای نادر دست نشان و شاگردانش باشد تا نوار ناکامی های چند هفته ی اخیر را در این رقابت جبران کنند.


درگیری دو بازیکن سپاهان اَز زبان مدیر رسانه طلایی پوشان
facebook google telegram twitter whatsApp