طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
جلسه هماهنگی سفر هیات دولت به استان مرکزی در تهران
جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان مرکزی برگزار شد

جلسه هماهنگی سفر هیات دولت به استان مرکزی به ریاست رییس جمهوری و با حضور برخی وزرا و معاونین در تهران تشکیل شد.

استان مرکزی, اراک, حسن روحانی, جلسه هماهنگی سفر هیات دولت استان مرکزی تهران

استان مرکزی, اراک, حسن روحانی

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اراک ؛ در این جلسه که امروز به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهور و با حضور وزرای نیرو، صنعت، معدن و تجارت، کشور، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، معاون رییس جمهوری در امور اجرایی، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، رییس سازمان محیط زیست و استاندار استان مرکزی تشکیل شد، هر کدام از مسئولین نقل ازی در حوزه مربوط به خود ارائه کردند و بعد از تبادل نظر و بررسی های انجام شده، تصمیمات لازم برای رفع موانع و مشکلات و تسریع در توسعه هر بخش اتخاذ شد.
آلودگی هوا و تلاش جدی برای مقابله با آن مهمترین موضوع جلسه بود که بعد از نقل از رییس سازمان محیط زیست بر لزوم اقدامات لازم در این زمینه تاکید شد.
در جلسه هماهنگی سفر کاروان دولت تدبیر و امید به استان مرکزی همچنین بعد از نقل ازات ارائه شده توسط مسئولین مربوطه در حوزه های متفاوت از جمله کشاورزی، نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی، طرح های آبرسانی، احیای شهرک های صنعتی، راه و امور زیربنایی، گردشگری و حفاظت از ابنیه تاریخی و بهداشت و درمان استان، تصمیمات لازم و اعتبارات متناسب به هر بخش اتخاذ گردید.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، دکتر روحانی قرار است دوم آبان ماه در قالب سفر کاروان تدبیر و امید به استان مرکزی سفر کند.

جلسه هماهنگی سفر کاروان تدبیر و امید به استان قزوین برگزار شد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات