طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

تشریح برنامه های سومین مجمع بسیج استان
استاندار ایلام برنامه های استان متبوعش را در هفته دولت تشریح کرد

افزایش سواد رسانه ای خانواده ها و بهینه سازی مصرف آب و خاک دشت قزوین در سومین مجمع استانی بسیج بررسی خواهد شد .

بهینه سازی مصرف آب, سومین مجمع بسیج, قزوین, تشریح برنامه سومین مجمع بسیج استان

بهینه سازی مصرف آب, سومین مجمع بسیج, قزوین, تشریح برنامه ها

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ، از قزوین ؛ معاون اجرایی سپاه استان قزوین در نشست با خبرنگاران گفت :این دو طرح در صورت تصویب در مجمع استانی بسیج تبدیل به سند واجرایی می شود .

سرهنگ ابوالفضل طاهر خانی اضافه کرد : طرح سواد رسانه ای را کارگروه خانواده و طرح بهینه سازی مصرف آب و خاک دشت قزوین که به صورت آزمایشی در عصمت آباد بوئین زهرا در حال اجرا است را کارگروه کشاورزی بسیج پیشنهاد داده است.

وی افزود : 10کارگروه با عناوین زن و خانواده ، فرهنگی سیاسی ، صنعت ، تربیت و اخلاق ، دفاعی ، سلامت ، کشاورزی ، علمی پژوهشی ، اجتماعی، اقتصادی مسائل عموم استان را پیگیری می کنند.

مسئول مرکز راهبردی سپاه استان قزوین هم در این نشست گفت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری دشمنان به شدت در تلاش اند ناکارآمدی نظام اسلامی را القا کنند که وظیفه مسئولان اثبات کارآمدی آن است .

سرگرد محمد علی خلج افزود : تلاش می شود از طریق کارگروه های مجمع در حوزه دین ، اقتصاد ، سیاست وعلم به رفع مشکلات پرداخته و به کارآمدی نظام برسیم.

وی در ادامه اضافه کرد : ما دنبال گفتمان امام و رهبری و مطالبه گری ازمسئولین و کارگزاران نظام در جهت حل مشکلات جامعه از طریق ارائه طرح هستیم .

دبیر مجمع بسیج استان قزوین هم در این نشست گفت : مجمع نتیجه و محصول اقدامات کارگرو ه هایی است که در سطح استان و شهرستان شکل می گیرد .

سرهنگ موسی مداح وظیفه اصلی کارگروه ها را ایده پردازی عنوان کرد و افزود : کارگروه ها می توانند به همه مسائل درون و بیرون سازمان نظر داده و راهکار ارائه کنند .

وی افزود : سرعت بخشیدن ، پیشبرد اهداف و ماموریت های بسیج و اجرای تدابیر ولی امر مسلمین سه هدفی است که در مجمع بررسی می شود .

دبیرمجمع بسیج استان یکی از مطالبات رهبری را بصیرت افزایی دانست و گفت : بحث سواد رسانه ای هم به بحث بصیرت افزایی وهم به امنیت در جامعه کمک می کند .

استاندار همدان برنامه های استان متبوعش را در هفته دولت تشریح کرد
facebook google telegram twitter whatsApp