طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
شروع به کار چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز
شروع فروش اینترنتی بن کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز با حضور یک هزار ناشر داخلی و خارجی در محل نمایشگاه های بین المللی تبریز شروع به کار کرد.

اهالی فرهنگ, آذربایجان شرقی, نمایشگاه کتاب, شروع چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز

اهالی فرهنگ, آذربایجان شرقی, نمایشگاه کتاب, ناشرخارجی, تبریز

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛آیین افتتاح چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز، ظهر امروز با سخنرانی آیت الله مجتهدشبستری، در محل نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار شد و این نمایشگاه به طور رسمی کار خود را شروع کرد.

براساس این نقل از بیش از یک هزار ناشر داخلی و خارجی در طول یک هفته، در این نمایشگاه آخرین آثار خود را در معرض اهالی فرهنگ، دانشگاهیان، حوزویان و دیگر اقشار جامعه قرار می دهند.

این نمایشگاه همزمان با چهارمین نمایشگاه قرآن و عترت در محل نمایشگاه بین المللی تبریز و در 6 سالن به فضای 21 هزار و 500 مترمربع برپا شده است.

گفتنی است برگزاری نمایشگاه کتاب با حضور چند صد ناشر برتر از سراسر کشور در تبریز، مهمترین رویداد فرهنگی استان و منطقه بوده و این نمایشگاه نه تنها توانسته نظر مخاطبان استان را به خود جلب کند بلکه هر ساله در همین ایام علاقمندان به کتاب و کتابخوانی از استان های همجوار نیز برای بازدید از این نمایشگاه به تبریز می آیند.

نمایشگاه قرآن نیز با حضور 100 ناشر قرآنی و موسسات فعال در حوزه قرآن برپا شده است.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز بیست و ششم مهر تا اول آبان ماه جاری در نمایشگاه بین المللی تبریز برپاست.اعلام برنامه های جنبی چهاردهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات