طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
حضور نخبگان یزدی در مسابقات ملی مهارت
شرکت تیم ۹ نفره نخبگان مهارت گیلان در مسابقات ملی مهارت

19 نخبه یزدی در هفدهمین مسابقات ملی مهارت کمپانی می کنند.

مسابقات ابوظبی, نخبگاه یزدی, مسابقات مهارت, نخبگان یزدی مسابقات ملی مهارت

مسابقات ابوظبی, نخبگاه یزدی, مسابقات مهارت, مسابقات ملی

به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد گفت: هفدهمین مسابقات ملی مهارت انتخابی چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت ابوظبی 2017 از تاریخ 2 تا 5 آبان ماه سال جاری در 29 رشته مهارتی برگزار می شود.


علی آقا افضلی اعلام کرد: در این مرحله از مسابقات ملی مهارت 492 نفر از جوانان ماهر با یکدیگر به رقابت می پردازند که در میان این تعداد کمپانی کننده تعداد 19 نفر نخبه مهارتی از استان دارالعباده یزد نیز حضور دارند که در رشته های متفاوت مهارتی تیمی و انفرادی با رقبای خود به رقابت خواهند پرداخت.


افضلی افزود: ارتقای فرهنگ مهارت آموزی در میان جوانان، ارتقای سطح استانداردهای آموزش مهارت در کشور، ایجاد بستر مناسب برای ارتقای مهارت های حرفه ای کشور تا سطح مهارت های جهانی، ایجاد فرصتی مناسب برای تبادل اطلاعات فنی و تجارب حرفه ای، فراهم نمودن فرصت مناسب برای رقابت سالم میان جوانان کشور، کشف استعدادهای حرفه ای جوانان و ایجاد فرصت مناسب برای شکوفایی مهارت ها و ایجاد انگیزش در جوانان برای کسب از جمله اهداف برگزاری مسابقات ملی مهارت است.


وی اضافه کرد: هفدهمین مسابقات ملی مهارت؛ در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای، مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای خودرو 9 دی، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز و مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره سه شهید رهبری برگزار می شود.


مسابقات ملی مهارت هرسال در سه مرحله شهرستانی، استانی و ملی با حضور استعدادهای برتر مهارتی که عمدتا جوانان زیر 21سال هستند، برگزار و هر 2 سال یک بار برگزیدگان مسابقات ملی به مسابقات جهانی اعزام می شوند.


گفتنی است در حاشیه هفدهمین مسابقات ملی مهارت نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای و گذرهای مهارتی برپا می شود که بازدید از مسابقات و گذرهای مهارتی برای عموم آزاد است.


اعزام تیم المپیاد کرمانشاه به مسابقات ملی مهارت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات