طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
انهدام باند سه نفره سرقت احشام در نیکشهر
انهدام باند 7 نفره سرقت احشام در گرمسار

دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر گفت: باند سه نفره احشام با بازداشت متهمان و توقیف یک دستگاه خودرو در این شهرستان متلاشی شد.

نیکشهر, بازداشت متهمان, سرقت احشام, انهدام باند نفره سرقت احشام نیکشهر

نیکشهر, دستگیری متهمان, سرقت احشام, انهدام باند سه نفره
به نقل از خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان محسن گل محمدی تولایی گفت: این سارقان با در اختیار داشتن یک دستگاه خودرو اقدام به سرقت احشام در نیکشهر می کردند.


وی افزود: بعد از وصول شکایات مردمی در خصوص چندین فقره سرقت احشام، ماموران پلیس آگاهی شهرستان نیکشهر با هماهنگی مقام قضایی با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی نسبت به شناسایی و بازداشت سارقان اقدام کردند.


وی با بیان اینکه سارقان بعد از سرقت، احشام را در شهرهای مجاور نیکشهر به فروش می رساندند، گفت: متهمان افرادی دارای سابقه سرقت بودند که پرونده آنان با صدور کیفرخواست به دادگاه جزائی این شهرستان ارسال شد.


دادستان عمومی و انقلاب نیکشهر از شهروندان خواست در صورت مشاهده هر گونه تردد اشخاص ناشناس و مشکوک در این شهرستان، موضوع را سریعا به ماموران انتظامی نقل از دهند.


گل محمدی تولایی با تاکید بر لزوم مبارزه جدی و بی امان با اخلال گران نظم و امنیت عمومی و روانی شهروندان اظهار داشت: دستگاه قضایی در برخورد با خاطیان با اقتدار و قاطعیت برخورد می کند.


انهدام باند 7 نفره سرقت احشام در زرقان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات