طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ارتقای رویدادها با برگزاری در زمان مناسب
مهرماه زمان برگزاری جشنواره گردو

اداره کل میراث فرهنگی خواستار عدم برگزاری رویدادهای جمعی در ایام اوج سفر گردید.

اوج سفر, میراث یزد, سفرهای گردشگری, ارتقای رویدادها برگزاری زمان

اوج سفر, میراث یزد, سفرهای گردشگری

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد گفت: براساس ابلاغ معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در خصوص برگزاری کلیه سمینارها، همایش ها، جشنواره ها و کنفرانس ها خارج از زمان اوج سفر، این اداره کل نیز طی ابلاغی به واحدهای ذیربط، خواستار عدم برگزاری این گونه برنامه ها در ایام اوج سفر گردید.


محمد مهدی شرافت افزود: باتوجه به اینکه یکی از مهم ترین قابلیت های صنعت گردشگری فصلی بودن این صنعت می باشد، در طول سال، در ایام خاصی تقاضای خدمات گردشگری افزایش می یابد و در بقیه زمان ها تقاضا به طور محسوسی افت می کند، و از آنجا که تأسیسات گردشگری در کنار وظیفه اصلی، خدمات رسانی به رویدادهای متفاوت را نیز برعهده دارند، لذا لازم است تلاش گردد تا همایش ها، سمینارها، جشنواره ها و کنفرانس ها، عموماً در فصولی از سال برگزار گردد که گردشگران داخلی و خارجی در آن ها به کمترین میزان ممکن می رسد.


وی خاطرنشان کرد: این اقدام علاوه بر اینکه نوعی حمایت از صنعت گردشگری و تأسیسات مرتبط می باشد، باعث ارتقای سطح کیفی و اجرایی رویدادها نیز می شود.


شرافت گفت: یکی از اهداف اصلی طرح این پیشنهاد استفاده حداکثری از ظرفیت های اقامتی برای پذیرش گردشگران و بهبود کیفیت خدمات ارائه شده به آن ها از یک سو و از سوی دیگر معرفی مقاصد جدید و ناشناخته گردشگری از سوی دیگر می باشد.


وی افزود: با عنایت به افزایش گردشگران خارجی در استان، در راستای کمک به صنعت گردشگری و همچنین ارتقای سطح خدمات رسانی به مسافران، ضروت مدیریت هدفمند ظرفیت تأسیسات اقامتی کشور برای پوشش این حجم از تقاضا اهمیتی بیش از پیش پیدا کرده است که خوشبختانه استان یزد با برنامه ریزی جهت ایجاد هتل های پنج ستاره، توسعه هتل های موجود و همچنین راه اندازی اقامتگاه های بوم گردی قدم های مثبتی در این زمینه برداشته است.


اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکت فولاد دزفول
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات