طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

انتشار 3 کتاب جدید از بوی شهر بهشت
237 نویسنده کتاب در شهرضا فعال هستند

رئیس اداره انتشارات بوی شهر بهشت از انتشار کتاب های«ذوالفقار فاطمیون»، «گیرنده پدرم» و «نزدیک ترین گلخانه» در مهرماه امسال خبر داد.

کتاب, مشهد, بوی شهر بهشت, کتاب بوی شهر بهشت

کتاب, مشهد, بوی شهر بهشت
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، محمد امیری بگفت: «ذوالفقار فاطمیون» کتابی است، با موضوع خاطرات شهید حسین فدائی از شهدای مدافع حرم که در سه هزار جلد در مهرماه امسال روانه بازار کتاب می شود.

وی افزود: «گیرنده پدرم» نیز حاوی 10 نامه دختران به پدران است که به موضوعاتی اختصاص دارد که معمولا دختران به راحتی نمی توانند با پدرانشان در میان بگذارند. در این کتاب که به قلم مریم قربانزاده است؛ این مسائل بیان شده است.

امیری در خصوص کتاب «نزدیک ترین گلخانه» گفت: این کتاب از سری کتاب های آداب زندگی است که یک دوره 10 جلدی را شامل می شود در این کتاب که محمد حسن باقری گردآوری اش را بر عهده دار داشته، اصول ابتدایی و ساده برای پرورش گل و گیاه در منزل آموزش داده شده است؛ این کتاب نیز مهر ماه در کتاب فروشی ها ی معتبر در اختیار علاقمندان خواهد بود.

رئیس اداره انتشارات بوی شهر بهشت در ادامه از چاپ کتاب «خلوت گزیده» که به خاطرات شهید آستانه پرست، از شهدای ترور در مشهد اختصاص دارد؛ خبر داد و بیان کرد: کتاب های «فاتح دل ها»، «آن 22 نفر» و «چله عشق» نیز به مناسبت هفته دفاع مقدس و در پی استقبال مخاطبان به چاپ دوم رسیدند و در اختیار علاقمندان خواهند بود.

امیری ، با اشاره به کتاب «سرنوشت خونین» که به خاطرات شهید مدافع حرم سید قاسم حسینی پرداخته است؛ گفت: در اواخر مهر ماه علاوه بر «سرنوشت خونین» کتاب های «گویای خاموش» با موضوع آداب انس با کتاب، «به استقامت سرو» با موضوع خاطرات همسران آزادگان مشهدی و «کودک و محرم» که به نقاشی های کودکان در خصوص وقایع کربلا و محرم اختصاص دارد؛ نیز چاپ و منتشر خواهند شد.

افتتاح کتابخانه سیار روستایی در شهرستان فریدونشهر
facebook google telegram twitter whatsApp