طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
استقبال چشمگیر اتباع افغانستانی از مسابقه کشوری «سخنران حرفه ای»
اتباع افغانستانی که کارت آمایش دارند ویزای عراق دریافت می کنند

دبیر روابط عمومی دومین مسابقه کشوری «سخنران حرفه ای» گفت: امسال شاهد استقبال گسترده اتباع افغانستانی از سراسر کشور و حتی خارج از ایران در مسابقات سخنوری حرفه ای بودیم.

ذکیه کریمی دبیر روابط عمومی دومین مسابقه کشوری «سخنران حرفه ای» ویژه مهاجرین افغانستانی در مصاحبه با خبرنگار حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان با بیان اینکه موسسه فن بیان رسا در نظر دارد دومین مسابقه کشوری را با موضوع سخنوری در استان خراسان رضوی برگزار کند، گفت: این موسسه مدت 6 ماه است که به صورت کاملا تخصصی به آموزش فن بیان به مهاجرین افغانستانی است.

وی با تاکید بر اینکه اولین دوره از این مسابقات آبان ماه سال گذشته در دو مرحله برگزار شد، تصریح کرد: سال گذشته تنها شاهد حضور یک کمپانی کننده از استان قم به عنوان کمپانی کننده خارج از استان خراسان رضوی بودیم، اما امسال نه تنها از سایر استان ها بلکه از کشورهای آلمان، استرالیا، سوئد و ترکیه نیز درخواست کمپانی در این دور از مسابقات را داشته ایم.

کریمی در ادامه به بیان اهمیت فن بیان و روش های سخنرانی در میان مهاجرین افغانستانی پرداخت و توضیح داد: در این دوره تلاشمان بر این است که استعدادهای برتر مهاجرین را کشف و در راستای شکوفایی این استعدادها قدم برداریم.

مدیر روابط عمومی موسسه فن بیان رسا با اشاره به اینکه هیات داوران این دوره از مسابقات را اساتید برجسته این رشته تشکیل داده اند، ابراز امیدواری کرد که در این دوره شاهد داوری هایی موثر خواهیم بود.

مسئول دبیرخانه, مسابقات سخنوری, اتباع افغانستانی, استقبال چشمگیر اتباع افغانستانی مسابقه کشوری سخنران حرفه

مسئول دبیرخانه, مسابقات سخنوری, اتباع افغانستانی


درخشش فرزندان کارگردر مسابقه های کشوری
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات