طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

اعتبار 15 میلیارد تومانی برای راه اندازی مرحله اول موزه دفاع مقدس اصفهان
موزه دفاع مقدس اصفهان باید حرف اول را در کشور بزند

برای راه اندازی مرحله اول موزه دفاع مقدس اصفهان بالغ بر 15 میلیارد تومان نیاز است.

اعتبار, راه اندازی, اصفهان, اعتبار میلیارد تومانی اندازی مرحله موزه دفاع مقدس اصفهان

اعتبار, راه اندازی, اصفهان, موزه دفاع مقدس

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان در بازدید از موزه دفاع مقدس اصفهان گفت: تاکنون سه میلیارد تومان برای مرحله اول باغ موزه دفاع مقدس اصفهان هزینه شده است .

سردار سرتیپ دوم پاسدار مجتبی شیروانیان افزود: باغ موزه دفاع مقدس اصفهان در سال 76 با حضور پدر شهید حسین خرازی کلنگ زنی شده اما بعلت تاخیر در تامین اعتبارات، هنوز به ثمر نرسیده است.

وی تاکید کرد: استان اصفهان با دارا بودن 10 درصد از شهدا و بیش از 11 درصد جانبازان کشور، مستحق داشتن بهترین باغ موزه دفاع مقدس در کشور است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: موزه دفاع مقدس شهرهای کرمان، همدان، یزد، ساری و تهران با مبالغ بیشتر و زودتر از اصفهان ساخته شده است.

سردار شیروانیان ابراز امیدوای کرد: با تامین اعتبار، خرداد سال آینده شاهد بهره برداری از مرحله اول این مجموعه باشیم.

رییس شورای اسلامی شهر اصفهان نیز گفت: تا سال 91 سالانه صد میلیون تومان به این طرح اختصاص یافت و در سال 92 این رقم دو برابر شد.

رضا امینی افزود:در سال 93 یک و نیم میلیارد تومان و در سال 94 سه میلیارد تومان به باغ موزه دفاع مقدس اختصاص یافت.

کلنگ احداث موزه دفاع مقدس اصفهان سال 76 به زمین زده شد و بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان پیگیر اجرای آن است.اختصاص بخشی از باغ موزه دفاع مقدس اصفهان به شهدای جبهه مقاومت
facebook google telegram twitter whatsApp