طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ایجاد وحدت بین شیعه و سنی سیاست دولت تدبیر و امید
سیاست های دولت تدبیر و امید جامعه را از رکود تورمی نجات داد

در ایران اقلیت های دینی و مرزها ظرفیت های نظام و دولت اند.

وحدت, خراسان رضوی, اقلیت های دینی, ایجاد وحدت بین شیعه سنی سیاست دولت تدبیر امید

وحدت, خراسان رضوی, اقلیت های دینی, مشهد, شیعه و سنی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در نشست صمیمی با علما و فرهیختگان اهل سنت با بیان این مطلب گفت: در کشورهای همجوار و دور اقلیت از هر نوعی به همراه مرز نوعی تهدید برای آن کشور است و بر خلاف این در ایران و بخصوص در استان خراسان رضوی اقلیت دینی و مرز از ظرفیت ها و همگرایی بین شیعه و سنی از دستاوردهای این نظام است.

سید جواد حسینی افزود: اقلیت های دینی ، زبانی و نژادی ما در این استان نسبت به مرکزیت کشور نسبت به ارزش های دینی و مذهبی همگرا و پایبند هستند.

او اظهار داشت: اهل سنت در خراسان رضوی در ۶ شهر بصورت جمعیتی و در ۲۴ حوزه علمیه با ۲۱۲۰ طلبه نسبت به فراگیری تعالیم معارف دینی مشغول هستند.

حسینی با اشاره به سیاست های دولت تدبیر و امید در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی تصریح کرد: یکی از سیاست های دولت تدبیر و امید پاسداشت و گرامیداشت حقوق مردم است و از این رو می توان همگرایی و وحدت بین همه اقلیت های دینی بخصوص شیعه و سنی است و این وحدت را در استان خراسان رضوی شاهد هستیم.

در خراسان رضوی دو نماینده از اهل سنت در بین نمایندگان مجلس شورای اسلامی هستند که این نشان واگرایی بین مردم در این استان است.


دولت «تدبیر و امید» به تحقیر و تهدید تبدیل شده!
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات