طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانش آموزان گلپایگانی آشپز شدند
افتخارآفرینی دانش آموزان استثنایی در جشنواره ورزشی کشور

به مناسبت روز جهانی غذا، جشنواره غذای سالم با کمپانی 150 دانش آموز این آموزشگاه و طبخ 20 غذا برگزار شد.

اصفهان, گلپایگان, غذای سالم, دانش آموزان گلپایگانی آشپز

اصفهان, گلپایگان, غذای سالم, جشنواره
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،حبیب الله جمالی در حاشیه جشنواره «غذای سالم» که به مناسبت روز جهانی غذا برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز به مناسبت روز جهانی غذا جشنواره غذای سالم در مدارس شهرستان با همکاری اولیای دانش آموزان در طبخ غذا برگزار شد.

وی تصریح کرد: ترغیب خانواده ها به استفاده از غذاهای سالم و بهداشتی، پرهیز از غذاهای آماده و فست فود و روی آوردن به استفاده از محصولات کشاورزی در طبخ غذا از اهداف برگزاری این جشنواره است.

مدیر آموزش و پرورش گلپایگان با اشاره به این که استفاده ازغذای سالم پایه و اساس سلامت جسم و روان دانش آموزان است، تأکید کرد: غذای سالم در سلامت جسم و روان خانوداه و جامعه تأثیر بسزایی دارد.

جمالی تأکید کرد: در این راستا رسیدگی به فضای فیزیکی مدارس مانند سرویس های بهداشتی، بهداشت محیط مدارس، کلاس درس، تغذیه سالم، بهداشت و سلامت روان دانش آموزان در طول سال تحصیلی از سوی آموزش و پرورش گلپایگان انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: برنامه های متنوع بهداشتی و سلامت در مدارس شهرستان با هدف ارتقای سلامت دانش آموزان با همکاری شبکه بهداشت و درمان گلپایگان در طول سال تحصیلی برگزار می شود.

در ادامه حسینعلی یاوری مدیر آموزشگاه شهید محمد حسن احمدی گفت: به مناسبت روز جهانی غذا، جشنواره غذای سالم با کمپانی 150 دانش آموز این آموزشگاه و طبخ 20 غذا برگزار شد.ترک تحصیل دانش آموزان دختر چلو اندیکا به دلیل نبود مدرسه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات