طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیمنچستریونایتد رکورددار فروش پیراهن ورزشی در سال 2016
منچستریونایتد قصد فروش روخو را ندارد

منچستریونایتد در زمینه فروش پیراهن ورزشی در سال 2016 رکورددار شد و اتلتیکو مادرید برای نخستین بار به جمع 20 تیم برتر دنیا در این زمینه پیوست.

باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید, باشگاه فوتبال بارسلونا, باشگاه فوتبال رئال مادرید, منچستریونایتد رکورددار فروش پیراهن ورزشی

باشگاه فوتبال اتلتیکو مادرید, باشگاه فوتبال بارسلونا, باشگاه فوتبال رئال مادرید, میزان فروش پیراهن های ورزشی, باشگاه فوتبال منچستریونایتد
به نقل از خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،20 باشگاه فوتبال پرطرفدار دنیا با توجه به فروش پیراهن مشخص شدند که شیاطین سرخ با فروش یک میلیون و هفتصد و پنجاه هزار پیراهن از آبی و اناری پوشان ایالت کاتالان و کهکشانی ها سبقت گرفتند.


براساس این نقل از به ترتیب منچستریونایتد ،رئال مادرید،بارسلونا،بایرن مونیخ،چلسی ،لیوزپول،آرسنال،پاری سن ژرمن،آرسنال،دورتموند،گالاتاسرای ،فنرباغچه،منچسترسیتی،مارسی،تاتنهام،آث میلان ،اینترمیلان،شالکه ،لیون،اتلتیکو مادرید به ترتیب رده نخست تا بیستم پرطرفدارترین تیم ها از حیث فروش پیراهن به خود اختصاص دادند.


گفتنی است میزان فروش پیراهن رئال مادرید یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار و بارسلونا یک میلیون دویست و هفتاد و هشت هزار است.


رونمایی از پیراهن جدید تیم منچستریونایتد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات