طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

کسب دو رتبه برتر اساتید دانشگاه علوم پزشکی گناباد در جشنواره قرآن کشوری
کسب رتبه اول کشوری توسط دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دو نفر از اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، موفق به کسب دو عنوان برتر شدند.


جشنواره قرآن, علوم پزشکی, مشهد, قرآن و عترت, گناباد به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مدیر تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد با اشاره به برگزاری بیست و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه های علوم پزشکی کشور گفت: خانم سمانه نجفی در رشته ترتیل بخش اساتید و آقای جلال مؤمن بیلندی در رشته ترتیل بخش کارکنان، موفق به کسب رتبه های برتر این مسابقات شدند.

محمد شمسی ثانی تصریح کرد: در مرحله دانشگاهی این دوره از جشنواره قرآن و عترت، 385 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان حضور داشتند که از این تعداد 113 نفر در بخش شفاهی و 272 نفر در بخش کتبی به رقابت پرداختند.

شمسی ثانی ادامه داد: با توجه به سرانه اختصاص یافته به دانشگاه، تعداد 18 نفر در بخش کتبی و 4 نفر در بخش شفاهی به مرحله کشوری جشنواره راه یافتند که در نهایت خانم نجفی رتبه سوم رشته ترتیل بخش اساتید و آقای جلال مؤمن بیلندی رتبه چهارم رشته ترتیل بخش کارکنان وزارت بهداشت را کسب کردند.

او با تبریک این موفقیت، یادآور شد: در اختتامیه این جشنواره که در آذرماه برگزار خواهد شد، از رتبه های برتر مرحله دانشگاهی و کشوری جشنواره قرآن و عترت تجلیل می شود.


ارتقاء رتبه و بومتریک دانشگاه علوم پزشکی گناباد در بین دانشگاه های دنیا
facebook google telegram twitter whatsApp