طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
اهمیت پیوند کار فرهنگی با همایش بزرگ اربعین
همایش تبیین دستاوردهای فرهنگی دولت تدبیر و امید

انجام کارهای فرهنگی در راستای نشر پیام عاشورا در همایش بزرگ اربعین اهمیت زیادی دارد.

به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند ؛مدیر حج و زیارت خراسان جنوبی در کمیسیون فرهنگی ستاد عتبات عالیات گفت:3 هزار و 600 نفر برای همایش بزرگ اربعین در سامانه ی سماح ثبت نام کرده اند که صدور ویزای آنها شروع شده است.

کار فرهنگی, همایش اربعین, بیرجند خراسان جنوبی, اهمیت پیوند فرهنگی همایش اربعین

کار فرهنگی, همایش اربعین, بیرجند خراسان جنوبی

نوفرستی با بیان اینکه زائران خراسان جنوبی در 600 گروه ساماندهی شده اند،افزود: تعداد زائران اعزامی از خراسان جنوبی برای همایش بزرگ اربعین نزدیک 40 درصد افزایش داشته است.

وی گفت:موکب هایی برای پذیرایی از زائرین افغانی و پاکستانی در مزار شهدای باقریه و مسجد حضرت ابوالفضل(ع) در نهبندان پیش بینی شده است.

مسئول فرهنگی و روابط عمومی ستاد عتبات عالیات استان نیز در این جلسه به لزوم کار فرهنگی اشاره کرد و افزود: کارهای فرهنگی باید در سه بخش قبل از همایش بزرگ اربعین،در زمان اجرای آن و پس از آن انجام شود.

محسنی گفت: اطلاع رسانی و تشویق مردم برای کمپانی در مراسم اربعین و اهدای نذورات برای پشتیبانی از زائران،چاپ بنر،بروشور و جزوه های آموزشی آداب زیارت،اعزام مبلغان دینی،اعزام گروه تصویربرداری برای ثبت همایش بزرگ اربعین و چاپ ویژه نامه ی اربعین از جمله کارهای فرهنگی است که باید انجام شود.

برنامه های فرهنگی موکب حضرت معصومه(س) به مناسبت اربعین حسینی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات