طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

فعالیت 27 رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور نطنز
برگزاری دوره های الکترونیکی در 55 رشته کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

سرپرست دانشگاه پیام نور نطنز گفت: دانشگاه پیام نور نطنز در سال گذشته توانست با فعالیت چشمگیر خود رتبه برتر استانی را کسب کند.

نطنز, دانشگاه پیام نور, دانشجویان, فعالیت رشته کارشناسی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور نطنز

نطنز, دانشگاه پیام نور, دانشجویان, جدید الورود, مراسم, اصفهان
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمد حمیدی در مراسم دانشجویان جدیدالورود دانشگاه پیام نور که در سالن الغدیر این دانشگاه برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه پیام نور بزرگ ترین دانشگاه دولتی ست و چه در سطح داخل و چه در خارج از کشور شعبات زیادی دارد و فرصتی مناسبی برای کسب علم به معنای واقعی است.

وی افزود: مزیتی که در این دانشگاه وجود دارد که در دانشگاه های دیگر وجود ندارد این است که دانشجو قادر است روی پای خودش بایستد و مطالعه در منزل داشته و به دنبال مطالعه بیشتر باشد و انصافاً خروجی های دانشگاه پیام نور در زمینه تئوری و عملی در بستر کاری بسیار توانمند هستند.

سرپرست دانشگاه پیام نور نطنز از دیگر مواهب دانشگاه پیام نور را حضور دانشجو در شهر خود و در جمع خانواده خود عنوان کرد که دغدغه های خوابگاه و رفت و آمد را مرتفع کرده است.

وی در خصوص دانشگاه پیام نور واحد نطنز که از سال 77 تأسیس شد و اکنون با 24 گرایش در مقطع لیسانس و سه رشته در مقطع ارشد فعال است گفت: این واحد از جمله واحدهای موفق استان اصفهان طی این سال ها بوده است.

حمیدی در پایان با اشاره به رسالت دانشگاه که در حوزه مجازی فعال است، از دانشجویان خواست از طریق وب سایت دانشگاه ارتباط خود را با اساتید و دانشجویان حفظ کنند و از راه اندازی سایت اینترنتی با 80 دستگاه رایانه و شبکه اینترنت رایگان و اینترانت دانشگاه در آینده نزدیک خبر داد.

زمان ثبت نام غیر حضوری قبول شدگان مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور اعلام شد
facebook google telegram twitter whatsApp