طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیکشور میزبان رقیب اصلی ما در مسابقات آسیایی وزنه برداری است | ربیعی
تیم ملی وزنه برداری کشور برای مسابقات آسیایی 2018 آماده می شود

سرمربی تیم ملی وزنه برداری جوانان گفت: وزنه برداران ژاپنی و چینی رقبای اصلی ما در مسابقات آسیایی هستند.

وحید ربیعی, جوانان, سرمربی, ربیعی کشور میزبان رقیب اصلی مسابقات آسیایی وزنه برداری

وحید ربیعی, جوانان, سرمربی, وزنه برداری, مساباقات اسیایی ژاپن
وحید ربیعی سرمربی تیم وزنه برداری جوانان کشورمان در مصاحبه با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در خصوص برگزاری مسابقات رکوردگیری رده سنی جوانان اظهار کرد: ما حدود سه هفته دیگر عازم مسابقات آسیایی ژاپن هستیم و برای انتخاب 8 نفر اصلی، رقابت رکوردگیری را برگزار کردیم تا هم نفرات اصلی را بشناسیم باعث بالا رفتن تجربه نفرات می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه اکثر نفرات توانستند رکوردهای که در تمرینات زده بودند را تکرار کنند، متاسفانه یک مصدوم داشتیم که البته مشکل خاصی ندارد و هفته ی آینده می تواند به تمرینات بازگردد، خدا را شاکرم که مسابقات خوب برگزار شد و من از همه چیز راضی هستم.

سرمربی تیم وزنه برداری جوانان در خصوص ثبت رکوردها بیان داشت: بیشتر رکوردهای ثبت شده در سطح آسیا بود و امیدوارم بتوانیم در آنجا نتایج خوبی بگیریم. رقبای اصلی ما در مسابقات آسیایی، وزنه برداران کشور میزبان (ژاپن) و چین هستند که همیشه با قدرت در رقابت ها حاضر می شوند.وی در خصوص حواشی ورزش وزنه برداری گفت: هرکجا که خوب کار شود همیشه حواشی هست البته ما اجازه نداده ایم که این حواشی وارد تیم جوانان شود و با توجه به مشکلات مالی که در چند سال اخیر گریبان گیر ورزش وزنه برداری بوده، هیچگاه کمبودی احساس نکرده ایم.

انتها پیام/

عکس گزارش ی مراسم افتتاحیه مسابقات وزنه برداری نوجوانان کشور در ارومیه
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات