طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
تعطیلی یک واحد غیرمجاز تولید انواع شوری و ترشی در شیراز
تعطیلی یک واحد تولید بتن آماده

با حضور کارشناسان مرکز بهداشت شهدای والفجر شیراز، یک واحد غیرمجاز تولید انواع شوری و ترشی، تعطیل شد.

انواع شوری و ترشی, تعطیلی, غیرمجاز, تعطیلی واحد غیرمجاز تولید انواع شوری ترشی شیراز

انواع شوری و ترشی, تعطیلی, غیرمجاز, شیراز, یک واحد
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ رییس مرکز بهداشت شهدای والفجر، گفت: کارشناسان بهداشت محیط این مرکز یک کارگاه غیرمجاز تولید انواع ترشیج را با دستور مقام قضایی تعطیل و پرونده آن را برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال کردند.
دکتر عبدالحسین فرح بخش افزود: در پی نقل از های مردمی در مورد فعالیت غیرمجاز این کارگاه، در بررسی ها مشاهده شد، فعالیت در این محل به صورت مخفیانه و پشت درب های بسته انجام می شود، به نحوی که با نصب دوربین های متفاوت و بررسی ورود وخروج در چندین مراجعه، امکان ورود به محل میسر نشد و در نهایت با دستور مقام قضایی مبنی بر فک قفل، این امر با حضور ضابطان قضایی انجام شد.
او اضافه کرد: با توجه به فعالیت گسترده و غیرقانونی محل و استفاده از کارگر خارجی، نسبت به توقیف وسایل و مواد اولیه و تولیدی اقدام و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد و پرونده در جریان رسیدگی قرار گرفت.
دکتر فرح بخش با بیان اینکه، تولید اینگونه مواد غذایی در شرایط غیربهداشتی و با استفاده از مواد اولیه نامرغوب، صنعتی و غیرخوراکی باعث به خطر افتادن سلامت عمومی می شود، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و غیرمجاز، مراتب را با شماره تلفن 190 اطلاع دهند تا در کمترین زمان به موضوع، رسیدگی شود.

تعطیلی 20 درصد واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات