طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بیمارستان خرامه به دستگاه سونوگرافی پیشرفته داپلر مجهز شد
راه اندازی دستگاه سونوگرافی پیشرفته داپلر در بافق

رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه از راه اندازی یک دستگاه سونوگرافی داپلر رنگی، در بیمارستان جوادالائمه (ع) این شهرستان خبر داد.

بیمارستان, مجهز شد, سونوگرافی پیشرفته, بیمارستان خرامه دستگاه سونوگرافی پیشرفته داپلر مجهز

بیمارستان, مجهز شد, سونوگرافی پیشرفته, خرامه, دستگاه دولتی
به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز؛ دانش رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه گفت: این دستگاه سونوگرافی داپلر رنگی، ویژگی نصب پنج پروب را داراست که در حال حاضر دو پروب سطحی و لاینیر آن نصب شده است.
او با بیان اینکه این دستگاه با پیگیری های نماینده مردم شهرستان خرامه در مجلس شورای اسلامی و مسوولان دانشگاه، از سوی وزارت بهداشت به این بیمارستان اختصاص یافته و در حال بهره برداری است، افزود: اعتبار موردنیاز برای خرید این دستگاه حدود 200میلیون تومان بوده است.
دانش ادامه داد: با توجه به استقرار متخصص رادیولوژیست در بیمارستان و امکان انجام سونوگرافی های متفاوت به کمک این دستگاه، مراجعان می توانند برای سونوگرافی و دریافت نوبت، به بیمارستان جوادالائمه (ع)مراجعه کنند.
رییس شبکه بهداشت و درمان خرامه اضافه کرد: این دستگاه ویژگی انجام انواع متفاوت سونوگرافی مانند سونوگرافی داپلر (رنگی)، سونوگرافی از نواحی شکم کامل شامل کبد، کیسه صفرا، مجاری صفراوی، کلیه و مثانه، رحم تخمدان، لگن، بیضه، پروستات، بافت نرم گردن و اندام ها و جنین سونوگرافی شانه و زانو، حاملگی و سلامت جنین، سونوگرافی تیروئید، پستان، نسج نرم و قفسه سینه را دارا است که باتوجه به کیفیت بالای دستگاه، نیاز بیماران و شهروندان خرامه ای و توابع را مرتفع می سازد.

تجهیز بخش دیالیز بیمارستان گلستان به دستگاه همودیالیز پیشرفته
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات