طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللایران و شیعیان برند گان واقعی نبرد موصل هستند | ژنرال بازنشسته آمریکایی
عکس های از ادعای ضد ایرانی "ژنرال آمریکایی" تا زمان دقیق پاکسازی کامل "موصل"

ژنرال بازنشسته ارتش آمریکا، ایران و نیروهای مبارز شیعه عراقی را برندگان واقعی حمله به موصل عنوان کرد.

سرلشگر بازنشته آمریکایی, برندگان واقعی, شیعیان, ژنرال بازنشسته آمریکایی ایران شیعیان برند گان واقعی نبرد موصل

سرلشگر بازنشته آمریکایی, برندگان واقعی, شیعیان, بین الملل, مایکل فلین, ایران, نبرد موصل
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از واشینگتن اگزماینر، ژنرال بازنشسته «مایکل فلین» امروز در اظهار نظری گفت: ایران پس از بازبعد گیری موصل پیروز واقعی عرصه است.

این مقام ارشد نظامی سابق آمریکا در مصاحبه با شبکه خبری «فاکس نیوز» گفت: ما مجبوریم با کشورهای عربی، ناتو و عراق همکاری کنیم و من به شما می گویم که در خاتمه، پیروز بزرگ میدان موصل، ایران است . شیعیان عراق تحت حمایت ایران برندگان این عرصه خواهند بود.

وی در بخش دیگر از سخنان خود اظهار داشت «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا متوجه رخنه عناصر افراطی اسلام گرا به داخل خاک آمریکا شده و این بدان معنا است که ما شاهد افزایش مشکلات در کشور خواهیم بود.

سرلشگر بازنشته ارتش آمریکا افزود: مشکلاتی که ما با آن مواجه هستیم با حمله به موصل برطرف نمی شود.ما مجبوریم در طولانی مدت با یک جریان فکری سر و کار داشته باشیم. این مشکل فراتر از سن برناردینو، اورلاندو،نیویورک و میناپولیس است و در همه جای وطن این مشکل وجود خواهد داشت.

مایکل فلین سرلشگر بازنشسته نیروی زمینی آمریکا و مدیر سازمان اطلاعات دفاعی، فرماندهی و رئیس هیئت اطلاعات نظامی از ژوئیه 2012 تا اوت 2014 بود.

فلین به عنوان یکی از چند گزینه ممکن برای معاون ریاست جمهوری دونالد ترامپ مطرح شده است.

موصل در 2016 آزاد می شود | ژنرال آمریکایی
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات