طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیدرخواست جذاب دولت آلمان از تسلا
"دویچه بانک" درخواست کمک مالی از دولت آلمان را تکذیب کرد

دولت آلمان از تسلا خواسته است تا کلمه Autopilot را از تبلیغات خود حذف کند. Autopilot به معنی خلبان خودکار است که در خودروها برای رانندگی خودکار استفاده می شود.

وب سایت آی تی ایران: دولت آلمان از تسلا خواسته است تا کلمه Autopilot را از تبلیغات خود حذف کند. Autopilot به معنی خلبان خودکار است که در خودروها برای رانندگی خودکار استفاده می شود. تسلا برای راحتی رانندگان امکانی را فراهم کرده است تا خودرو بتواند خودش همه چیز را کنترل کند.

خودروی خودران, تسلا, خودرو, درخواست دولت آلمان تسلا

خودرو, تسلا, خودروی خودران

این کنترل از حرکت و توقف گرفته تا گردش سر پیچ و هدایت فرمان را شامل می شود. اما موضوع اینجاست که این به معنی آن نیست که راننده در خودرو نیاز نیست بلکه این سیستم به کمتر خسته شدن راننده فقط کمک می کند اما حضور راننده در خودرو و تمرکز آن لازم است.

مدیرعامل حمل ونقل آلمان گفته است کلمه Autopilot این تصور را ایجاد می کند که خودرو به راننده نیاز ندارد و این تصور خطرناک می تواند باعث تصادف های فراوانی شود. الکساندر دوبرینت همچنین اضافه کرد، این ویژگی تسلا یک امکان کمکی است و نمی تواند خودرو را بدون راننده به مقصد برساند و رها کردن خودرو یا خوابیدن پشت فرمان این ماشین کار بسیار خطرناکی است.

سخنگوی تسلا هم البته این موضوع را تایید کرده و گفته در تمام مدت سفر در وضعیت autopilot توجه کامل راننده مورد نیاز است. تسلا همچنین گفته این قابلیت فقط یک لایه امنیتی اضافه بر ماشین های معمولی است و این خودرو یک خودروی بدون نیاز به راننده نیست.

درخواست حزب دولتی آلمان برای بازگرداندن پناهجویان به کشورهایشان
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات