طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیرکورد فوق العاده بارسا و رئال در لیگ قهرمانان
مروری بَر بازیهای فوق العاده رونالدینیو با پیراهن بارسا مقابل رئال

بارسلونا و رئال مادرید رکورد بسیار خوبی در بازی های خانگی در مرحله گروهی ثبت کرده اند و 20 بازی متوالی است که در خانه شکست نخورده اند.


لیگ قهرمانان اروپا, رئال مادرید, بارسلونا

ورزش سه: بارسلونا و رئال مادرید رکورد بسیار خوبی در بازی های خانگی در مرحله گروهی ثبت کرده اند و 20 بازی متوالی است که در خانه شکست نخورده اند.

در حالی کاتالان ها در هفته جاری میزبان منچسترسیتی خواهند بود که آخرین شکست آنها در خانه به سال 2009 و باخت عجیب در برابر روبین کازان با هدایت گواردیولا باز می گردد؛ البته بارسلونا در این رکورد با رقیب دیرینه خود رئال مادرید شریک است.

کهکشانی ها هم نیز از اکتبر سال 2009 و شکست 2-3 برابر میلان در خانه، در مرحله گروهی و در سانتیاگو برنابئو، 20 بازی است که شکستی را نپذیرفته اند.

در حال حاضر نزدیک ترین تیم های اروپا به رکورد دو باشگاه بزرگ اسپانیا، یوونتوس و پاری سن ژرمن هستند. یوونتوس نیز از سال 2009 در خانه خود نباخته؛ اما غیبت 2 ساله آنها در لیگ قهرمانان، رکورد آنها را به 13 بازی بی شکست تقلیل داده است. پس از این دو تیم، بایرن با 7 بازی بدون شکست در رتبه بعدی قرار دارد.

از زمان تاسیس لیگ قهرمانان به شیوه جدید، بارسا 73 بار در نیوکمپ به میدان رفته است که تنها 5 بار شکست را پذیرا شده؛ اما آنها در این زمینه نیز آماری مشابه رئال مادرید ثبت کرده اند.

تکرار تاریخ در میلان / فیلم رئال فینال لیگ قهرمانان را تمام مادریدی کرد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات