طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیدر 6 بازی 8 پنالتی ما اعلام نشد | مطهری
اعلام فهرست نهایی قطر برای بازی با ایران

مهاجم نفت تهران ادعا می کند این تیم در این فصل از تصمیم های داوری حسابی متصرر شده است


مطهری, پنالتی, نفت تهران

ورزش سه: مهاجم نفت تهران ادعا می کند این تیم در این فصل از تصمیم های داوری حسابی متصرر شده است

ارسلان مطهری در مورد شکست برابر پرسپولیس به ورزش سه گفت: راستش را بخواهید ما در نیمه اول خوب بازی نکردیم وقتی برابر استقلال و پرسپولیس زود گل می خوری طبیعی است که برگشتن به بازی کمی سخت است. پس از گل تلاش کردیم به بازی برگردیم اما اختلاف بیشتر شد و بازگشت ما به بازی کمی سخت تر شد.

او ادامه داد: در بازی پرسپولیس داور قصد داشت یک خطای هند برای ما اعلام کرد اما از تصمیم خود منتفی شد و همین موضوع باعث شد که به یکباره داور روی دروازه ما ضدحمله بزند. در دقیقه 70 هم داور یک پنالتی قطعی را به نفع ما اعلام نکرد و من فکر می کنم اگر آن پنالتی گل می شد ما می توانستیم به بازی برگردیم. در کل داوران به گفته کارشناسان داوری در 8 هفته 6 پنالتی به نفع ما اعلام نکرده اند و ما در این فصل حسابی از این موضوع ضرر کرده ایم.

مهاجم نفت تهران در پاسخ به این سوال آیا پنالتی پرسپولیس به درستی اعلام شد یا نه هم گفت: من دقیقا صحنه را ندیدم ولی فکر می کنم پنالتی درست بود و برخورد انجام داد. داور هم این موضوع را به درستی اعلام کرد و البته آقای خسروی هم گفتند پنالتی داور به درستی انجام داده است.

او در مورد مشکلات مالی نفت تهران هم گفت: راستش را بخواهید مشکلات مالی نفت تهران بسیار عمده است ولی بچه ها قرار گذاشته اند در مورد این مساله صحبت نکنیم. فقط می توانم اختلاف مدیران قبلی و فعلی باشگاه نفت تهران باعث این اتفاق شده است.

خلاصه بازی شهرداری بوشهر 0 _ 0 ذوب آهن (پنالتی 5 - 6) فیلم
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات