طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسی4 روستا در نخستین روز عملیات موصل آزاد شد
آزادسازی 7 روستا در شرق موصل

نیروهای عراقی در نخستین روز شروع عملیات آزادسازی موصل روز دوشنبه 4 روستا در جنوب شرق موصل را از اشغال تروریست های داعش آزاد کردند.


عملیات موصل, موصل, عراق

خبرگزاری ایرنا: نیروهای عراقی در نخستین روز شروع عملیات آزادسازی موصل روز دوشنبه 4 روستا در جنوب شرق موصل را از اشغال تروریست های داعش آزاد کردند.

به نقل از اسکای نیوز عربی، نیروهای عراقی موفق شدند در نخستین روز عملیات آزادسازی موصل روستاهای بلاوات، شهید صبحی، کهاری و الجایف در جنوب شرق موصل را از اشغال تروریست های داعش آزاد کنند.

در عملیات آزاد سازی موصل که از نخستین ساعات بامداد امروز /دوشنبه/ شروع شده، نیروهای عراقی مواضع تروریست های داعش را با آتش سنگین توپخانه در محورهای شمالی و جنوبی هدف قرار دادند و نیروهای واکنش سریع نیز به 6 کیلومتری جنوب این شهر رسیدند.


الحشد الشعبی نیز اعلام کرد که برای نخستین بار از موشک های لرزاننده برای تخریب تونل ها و سنگرهای زیر زمینی بُتنی در جنگ علیه داعش استفاده کرده است.


همزمان با این نقل از ها، ستاد اطلاع رسانی اخبار جنگ عراق، از درگیری بین مردم موصل با عناصر موسوم به پلیس داعش در داخل و حومه این شهر خبر داد و گفته می شود که شدت این درگیری ها در نقاط 'باب الجدید' و 'حمام العلیل' است.

اقطعال آغاز عملیات آزاد سازی موصل در دو روز آینده
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات