طاها پخش

تبلیغ درکار
100 فقره کلاهبرداری از طریق فروش اینترنتی
ثبت سفارش کتب درسی دانش آموزان لرستانی از طریق سامانه اینترنتی

کارآگاهان سایبری پلیس فتای مازندران موفق شدند، زنی را که از طریق فروش اینترنتی 100 فقره کلاهبرداری کرده بود را بازداشت کنند.

کلاهبرداری میلیاردی, ساری, کلاهبرداری اینترنتی, فقره کلاهبرداری طریق فروش اینترنتی

کلاهبرداری میلیاردی, ساری, کلاهبرداری اینترنتی, فروش اینترنتی
به نقل از خبرنگار از ، سرهنگ حسن محمدنژاد رئیس پلیس فتای مازندران گفت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از وی در شبکه اجتماعی تلگرام، موضوع در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پلیس فتای استان قرار گرفت.

وی افزود : کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات از مالباخته دریافتند، زنی کلاهبردار با حضور در شبکه اجتماعی تلگرام با انجام تبلیغات فروش البسه و دریافت سفارش خرید و وجه مورد نظر ار مشتریان با سوء استفاده از اعتماد اعضای گروه، از آنان کلاهبرداری می کند.

رئیس پلیس فتای مازندران گفت : کارشناسان پلیس فتا با انجام تحقیقات فنی رد زن کلاهبردار را در یکی از استان های شمال غرب کشور ، شناسایی کردند.

سرهنگ حسن محمدنژاد افزود: ماموران در ادامه تحقیقات با هماهنگی قضائی این زن کلاهبردار را بازداشت کردند که متهم در تحقیقات و بازجویی های پلیس، به 100 فقره کلاهبرداری به ارزش بیش از دو میلیارد ریال به این شیوه اقرار کرد.

وی گفت : متهم برای انجام تحقیقات بیشتر با صدور قرار از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

وی با هشدار به شهروندان گفت: صفحاتی که ناخواسته در برابر شما باز می شوند و حاوی تبلیغات فروش کالاها و ارائه خدمات هستند، ممکن است تقلبی بوده و قصد کلاهبرداری داشته باشند.

وی تاکید کرد: از سایت هایی خرید کنید که حتماً نماد اعتماد الکترونیکی را داشته باشند. این فروشگاه ها در سایتEnamad.ir قابل مشاهده است.

رئیس پلیس فتای مازندران گفت : در هنگام تصمیم به خرید از فروشگاه های الکترونیکی، از تجربه دوستان و آشنایان نزدیک در خصوص خریدهای آنلاین استفاده کنید.

کلاهبرداری میلیونی بِه بهانه فروش سرویس خواب
facebook google telegram twitter whatsApp