طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیباید با وحدت مقابل دشمنان بایستیم | سردار فضلی
ضرورت انکارناپذیر وحدت دنیا اسلام برای مقابله با دشمنان و بدخواهان

جانشین فرمانده بسیج مستضعفین کشور گفت: باید با وحدت شیعه و سنی مقابل دشمنان بایستیم زیرا آنان در پی اختلاف افکنی هستند.


بسیج, سردار فضلی

خبرگزاری ایسنا: جانشین فرمانده بسیج مستضعفین کشور گفت: باید با وحدت شیعه و سنی مقابل دشمنان بایستیم زیرا آنان در پی اختلاف افکنی هستند.

سردار فضلی در سومین روز از کنگره سه هزارشهدای استان در جمع فرهنگیان و دانش آموزان اظهارکرد: انقلاب اسلامی دارای سه پایه قرآن، عترت و مردم است که به وسیله این الگو در مقابل مستکبرین دنیا قرار گرفته ایم.


وی ادامه داد: امام راحل بیش از پنج دهه مبارزه و مجاهده به همراه دیگر علما و شهدا با حضور گسترده به میدان آمده و انقلاب را به ثمر رساندند.

جانشین فرمانده بسیج مستضعفین کشور افزود: بعد از انقلاب اسلامی، امام (ره) و امت در سه زاویه همانند نقش ولایت فقیه، احیاء دین و قانون اساسی بشارت داده شدند.

وی عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب مردم آموخته اند که درمقابل همه از جمله امریکا، اسرائیل و قدرت های اروپا، آسیا و عربستان با استفاده از ارزش های والای اسلام ایستادگی و مقاومت کنند.

جانشین فرمانده بسیج مستضعفین کشور با اشاره به اینکه مردم دین باور ایران در مقابله با دشمنان نمره خوبی را دریافت کردند، ادامه داد: مردم در عرصه های پیروزی انقلاب و مقابله با منافقین و گروهک ها و بعد از هشت سال جنگ تحمیلی مرادنگی را رقم زدند.

فضلی با بیان اینکه امروز مردم در دفاع از حرمین پیش قدم هستند، افزود: هم اکنون این الگو به همه سرایت کرده و فاطمیون و زینبیون به میدان آمده اند.

نقش مهم دانش آموزان در مقابله با جنگ نرم دشمنان و تحقق اقتصاد مقاومتی
برچسب ها: ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات