طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیحذف اپلیکیشن آپارات از روی کافه بازار
با حذف این اپلیکیشن باتری موبایلتان را نجات دهید +آموزش

در حالی که دیروز سایت خبری عصر ایران در قالب «شنیده» عنوان کرد که صدا و سیما از مجموعه آپارات شکایت کرده، اکنون به نظر می رسد که این موضوع وارد فاز جدیدی شده است.

وب سایت دیجیاتو - مانی قاسمی: در حالی که دیروز سایت خبری عصر ایران در قالب «شنیده» عنوان کرد که صدا و سیما از مجموعه آپارات شکایت کرده، اکنون به نظر می رسد که این موضوع وارد فاز جدیدی شده است.

شکایت, فیلیمو, فیلیمو, حذف اپلیکیشن آپارات کافه بازار

آپارات, صدا و سیما, کافه بازار, شکایت, فیلیمو


با گذشت کمتر از ۲۴ ساعت از خبر فوق، کلیه اپلیکیشن های گروه آپارت (شامل آپارت کودک و فیلیمو) با دستور قضایی از روی کافه بازار حذف شده اند. حسام آرمندهی، مدیرعامل کافه بازار، در رابطه با این موضوع، مطالب زیر را در حساب شخصی خود در توییتر منتشر نموده است:

شکایت, کافه بازار, فیلیمو, حذف اپلیکیشن آپارات کافه بازار


آپارات, فیلیمو, کافه بازار, حذف اپلیکیشن آپارات کافه بازاربه گفته مسئولین آپارت، درگیری با صدا و سیما به عنوان نهادی که مدعی انحصار صوت و عکس است، تازگی ندارد و این موضوع برای مدتی طولانی در جریان است. با این حال به نظر این بار اوضاع کمی فرق می کند و صدا و سیما به شکلی جدی تر پیگیر خواسته های خود شده است. خواسته هایی که البته هنوز شفاف نیستند؛ آیا عدم فعالیت مجموعه ای همچون آپارت می تواند به گریز بی وقفه کاربران از تلویزیون ملی خاتمه دهد؟

اختلاف قیمت آیفون7 در بازار / عکس های و ویدئوهای حذف شده تلگرام را بازیابی کنید
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات