طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

فرهنگی و هنریفصل هشتم «مردگان متحرک» ساخته می شود
پایان «خاطرات خون آشام» با فصل هشتم

در حالی که کم تر از یک هفته به شروع پخش فصل هفتم «مردگان متحرک» (The Walking Dead) باقی مانده، شبکه تلویزیونی «ای ام سی» از سفارش ساخت فصل بعدی این سریال پرطرفدار خبر داد.

وب سایت آی سینما: در حالی که کم تر از یک هفته به شروع پخش فصل هفتم «مردگان متحرک» (The Walking Dead) باقی مانده، شبکه تلویزیونی «ای ام سی» از سفارش ساخت فصل بعدی این سریال پرطرفدار خبر داد. به گفته سازندگان، فصل هشتم از اواخر سال 2017 در قالب 16 اپیزود روی آنتن خواهد رفت. با آغاز پخش فصل هفتم که از 23 اکتبر (دوم آبان) به نمایش درمی آید، بالاخره از معمای مرگ نیگن پرده برداشته خواهد شد.

مردگان متحرک, سینمای هالیوود, بازیگران هالیوود, فصل هشتم مردگان متحرک ساخته

بازیگران هالیوود, سینمای هالیوود, سریال, مردگان متحرک


«امپایر» نقل از داده سازندگان سریال پربیننده «مردگان متحرک» به تازگی تهیه و تولید فصل هشتم قصه زامبی ها را به سفارش شبکه «ای ام سی» در دستور کار خود قرار داده اند و این در حالی است که پخش فصل هفتم سریال کم تر از یک هفته دیگر شروع می شود.

با وجود این که شمار مخاطبان فصل ششم در مقایسه با فصل پنجم، با کاهش اندکی روبه رو شده بود اما از آنجایی که روی هم رفته متوسط شمار مخاطبان سریال برابر با 13.15 میلیون نفر برآورد شده، تهیه کنندگان شبکه «ای ام سی» از ساخت فصل های بعدی «مردگان متحرک» استقبال کرده اند. مانند بسیاری از سریال هایی که این روزها از شبکه های تلویزیونی یا آنلاین پخش می شوند، شمار قابل توجهی از مخاطبان «مردگان متحرک» نیز با تاخیر جذب تماشای سریال می شوند.

اسکات گیمپل خالق اصلی سریال در جریان دیدار خود با هواداران که اوایل اکتبر برگزار شد، از آشکار شدن هویت قربانی نیگن در همان اپیزود نخست فصل جدید خبر داده بود.

پخش سریال «مردگان متحرک» تا چند سال دیگر
facebook google telegram twitter whatsApp