طاها پخش

تبلیغ درکار
دانستنی های علمیباتری این گوشی مرگ ندارد!
ساخت گوشی ارزان با عمر باتری 33 ساعته

گوشی های همراه هوشمند در طول حیات خود پیشرفت های زیادی را شاهد بوده اند؛ اما همچنان شاهد ضعف باتری گوشی های هوشمند هستیم، اینجاست که با خبر شدیم کمپانی Oukitel گوشی هوشمندی با باتری ۱۰ هزار میلی آمپرساعتی در راه دارد.

وب سایت فارنت - محمد کاملان: انصافا باید گفت گوشی های همراه هوشمند در طول حیات خود پیشرفت های زیادی را شاهد بوده اند؛ اما همچنان شاهد ضعف باتری گوشی های هوشمند هستیم، اینجاست که با خبر شدیم کمپانی Oukitel گوشی هوشمندی با باتری ۱۰ هزار میلی آمپرساعتی در راه دارد.

باتری گوشی, باتری موبایل, گوشی هوشمند, باتری گوشی مرگ ندارد!

باتری گوشی, باتری موبایل, گوشی هوشمند


کمپانی های بزرگِ سازنده گوشی هایِ همراهِ هوشمند خود را به آب و آتش می زنند تا میزان میلی آمپرِ گوشی های خود را بالاتر ببرند؛ اما تمامی این تلاش ها آنچنان که باید و شاید در نظر کاربران مقبول نیافتاده است و کاربران همچنان از مقدار شارژ کم باتری گوشی های هوشمند خود شکایت دارند. اینجاست که باخبر شدیم کمپانی چینی Oukitel بر آن شده است تا با عرضه گوشی هوشمند Oukitel K10000S که باتری ۱۰ میلی آمپرساعتی دارد، نظر کاربران را به خود جلب کند.

کمپانی Oukitel پیش از این نیز با ساخت گوشی K10000 بخت خود را در زمینه ساخت یک گوشی هوشمند با میزان باتری عمده آزموده بود. گوشی هوشمند K10000  میزان ۲ سانتیمتر ضخامت داشت و با توجه به باتری بزرگ و بدنه فلزی که از آن بهره گرفته بود، بیش از اندازه سنگین بود. در کنار این موارد کمپانی Oukitel به لحاظ سخت افزاری نیز امکانات خاصی را در Oukitel K10000 تعبیه نکرده بود و در این محصول غول پیکر و بدقواره با یک پردازنده پایین رده مدیاتک، مقدار ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت فضای ذخیره سازی طرف بودیم.

اکنون نیز با خبر شدیم که Oukitel از ساخت گوشی هوشمند K10000 تجربه های زیادی کسب کرده است و با استناد به تجارب خود در حال ساخت گوشی هوشمند جدیدی با نام Oukitel K10000S است و این محصول جدید نسبت به گوشی K10000 ساخت دست Oukitel باریک تر طراحی شده در حالی که همچنان از یک باتری بزرگ ۱۰ هزار میلی آمپری بهره می برد.

کمپانی چینی Oukitel در ساخت گوشی هوشمند  K10000S تمام سعی خود را به کار برده تا در پشت این گوشی کمتر از فلز استفاده کند و در نتیجه وزن کمتری را در Oukitel K10000S شاهد هستیم. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از سخت افزار به خدمت گرفته شده در Oukitel K10000S در اختیار نداریم اما بعید به نظر می رسد این گوشی را بتوان در رده محصولات تراز اول بازار به لحاظ سخت افزاری قرار داد. اما با توجه به نیاز بازار برای گوشی هایی که عمر باتری زیادی دارند احتمال فروش خوبی برای این محصول پیش بینی می شود.

کمپانی Oukitel وعده داده تا گوشی هوشمند Oukitel K10000S را در تاریخ ۲۷ مهرماه روانه بازار کند و از آنجایی که مدل قبلی این گوشی با قیمتی حدود ۲۴۰ دلار عرضه شده بود، پیش بینی می شود Oukitel K10000S نیز در همین حدود قیمت داشته باشد.

ظرفیت باتری گوشی های هوشمند دوبرابر می شود
facebook google telegram twitter whatsApp