طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیآسفالت 8 با ماشین های جدید آپدیت شد
موافقت اداره کل ورزش با برگزاری دیدار ماشین سازی و سپاهان در باغشمال

کمپانی های سازنده بازی های موبایل همواره سعی داشتند تا با ارائه تغییرات در آپدیت های خود بازیکنان را مجذوب محصولات خود کنند، در این میان کمپانی Gameloft توانسته با ارائه بازی های با کیفیت و پشتیبانی خوب، جایگاه خود را در صدر این کمپانی ها حفظ کند.

وب سایت کلیک: کمپانی های سازنده بازی های موبایل  همواره سعی داشتند تا با ارائه تغییرات در آپدیت های خود بازیکنان را مجذوب محصولات خود کنند، در این میان کمپانی Gameloft توانسته با ارائه بازی های با کیفیت و پشتیبانی خوب، جایگاه خود را در صدر این کمپانی ها حفظ کند.

موبایل, موبایل, گیم, آسفالت ماشین آپدیت

آسفالت, گیم, بازی, موبایل


Asphalt 8 Airborne  یکی از محبوب ترین بازی های ماشین های مسابقه ای در دستگاه های تلفن همراه می باشد که طی سال ها پیشرفت و تغییرات انگشت شماری را به خود دیده است. رانندگان کهنه کار این بازی قالبا با به روز رسانی و آپدیت های کمپانی Gameloft  که معمولا شامل خودروهای جدید و چند تغییر جدید می باشد،  آشنا هستند.

اگرچه این بار توسعه دهندگان این بازی، ویژگی بازی Multiplayer  و لیگ ها ی جدیدی را برای آخرین نسخه این بازی معرفی کردند که در آن  اساسا شما قادر خواهید بود در مقابل بازیکنان دیگر برای کسب امتیاز و بازکردن قفل جوایز در زمان محدود مسابقه، بهترین بازی خود را انجام دهید.

علاوه بر این، اگر به اندازه کافی مهارت داشته باشید می توانید به عنوان کسی که امتیاز بالایی کسب کرده است شناخته شوید و به لیگ های بالاتر راه یابید. به خاطر داشته باشید که هرچه شما در لیگ خود بهتر باشید، بیشترین جایزه را در انتهای فصل از آن خود خواهید کرد.

همان طور که انتظار می رفت، کمپانی Gameloft چندین ماشین جدید مثل Falcon F7، سری ماشین های مسابقه ای مرسدس بنز  CLA 45 AMG و GT از سیتروئن و Icona Vulcano V12 Hybrid را اضافه کرد.

به طور کل، کارشناسان این بازی تأیید کردند که ماشینهای بیشتری به طور معمول اضافه خواهد شد، بنابراین برای مطمئن شدن از این موضوع  آپدیت بازی را مدام چک کنید.

هر سه نسخه از بازی  دارای بخش های جدیدی شده اند که بازیکنان می توانند بنا به میزان مهارت خود در آنها کمپانی کنند. این بخش ها شامل  قسمت جدید R& D  و دو چالش جدید به نام   Enduro می باشد که هم اکنون در انتظار بازیکنان Asphalt 8:airborne هستند.

در آخر، Gameloft اعلام کرد در این به روزرسانی پیشرفت هایی مانند وضوح بیشتر، نورپردازی بهتر و استفاده از آهنگ های جدید مانند Rio   و Area 51  به چشم می خورد.

در پایین تصاویری از این بازی جالب را شاهد هستیم :

گیم, آسفالت, بازی, آسفالت ماشین آپدیت


"باغشمال" میزبان دیدار ماشین سازی و سپاهان می شود
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات