طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیروزهای سخت در انتظار استقلال
استقلال بهتر شده اما کار سخت است | پورحیدری

باشگاه استقلال اگر مشکلات مالی مربیان و بازیکنان را حل نکند روزهای سختی پیش روی آنها قرار خواهد گرفت.


استقلال

کاپ: باشگاه استقلال اگر مشکلات مالی مربیان و بازیکنان را  حل نکند روزهای سختی پیش روی آنها قرار خواهد گرفت.

در شرایطی که استقلال مدیرعامل قانونی با حق امضا دارد اما بحث مالی در این مجموعه روالی غیرطبیعی را دنبال می کند.

طی روزهای اخیر اتفاقات زیرپوستی در این باشگاه رخ داده که موید شرایط روزهای حاشیه ای پیش رو هستند.

عدم پرداخت مطالبات سرمربی این تیم و همچنین چند بازیکن به نام های پادووانی، یعقوب کریمی، مجتبی حق دوست و ... سبب شده تا این بازیکنان به باشگاه معترض شوند.

پادووانی به عنوان یک خارجی از سرمربی  استقلال خواسته است تا باشگاه هرچه سریع تر حالت او را مشخص کند. این بازیکن قبل از دیدار استقلال با سیاه جامگان بار دیگر خواستار مطالباتش شد. از سوی دیگر بازیکنی مثل یعقوب کریمی که این روزها در جناح چپ استقلال جای ثابتی برای خود پیدا کرده است به علت برگشت خوردن چک هایش معترض وضع موجود است.

این بازیکن چند روز قبل قولنامه منزلی که خریده است به همراه چک های برگشتی اش را نزد منصوریان برد و از او خواست تا مشکلش را با باشگاه مطرح کند.

همه این مسایل در شرایطی  اتفاق افتاده که مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره هنوز نتوانسته اند بودجه مرتبط با اسپانسر را دریافت کنند.

تبعات مشکلات مالی استقلال حتی بعد از پیروزی این تیم برابر سیاه جامگان در مشهد نمایان شد جایی که سیدرضا افتخاری پس از برد به رختکن استقلال نرفت و همین مساله دلخوری مربیان و بازیکنان را سبب شد.

بعد از برد استقلال یکی از بازیکنان باتجربه این تیم از این اتفاق به شدت گلایه کرد و پس از آنکه افتخاری را دید در جمع بازیکنان خطاب به او گفت: ای کاش پس از برد نزد بازیکنان داخل رختکن می آمدید.

وی سبعد خطاب به مدیرعامل باشگاه گفت: آقای افتخاری پاکتی، پاداشی، چیزی برای برد امروز در نظر نگرفته اید؟

سیدرضا افتخاری که با  مشکلات مالی استقلال دست و پنجه نرم می کند در پاسخ به اعتراض این بازیکن تنها به گفتن جمله انشاالله بسنده کرد.

در انتظار سورپرایز خطیبی برای بازی استقلال
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات