طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
دانستنی های علمیدردسر فیسبوک برای کاربران ویندوز 10 موبایل
دردسر مشترکان موبایل برای لغو پیامک تبلیغاتی

شکایت های بسیاری از طرف کاربران ویندوز ۱۰ موبایل درباره اپلیکیشن های فیسبوک و مسنجر به گوش می رسد. این امر باعث شده فیسبوک فکری به حال تنظیم بهتر این اپ بر روی پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل بکند.

مجله دیجی کالا - اسماعیل دلخموش: شکایت های بسیاری از طرف کاربران ویندوز ۱۰ موبایل درباره اپلیکیشن های فیسبوک و مسنجر به گوش می رسد. این امر باعث شده فیسبوک فکری به حال تنظیم بهتر این اپ بر روی پلتفرم ویندوز ۱۰ موبایل بکند. این موضوع قرار است از طریق بالا بردن حداقل قابلیت های سخت افزاری مورد نیاز برای استفاده از این اپ اجرا شود.

فیس بوک, فیس بوک, مسنجر, دردسر فیسبوک کاربران ویندوز موبایل

ویندوز 10, مسنجر, لومیا 950, فیس بوک


ظاهرا اپلیکیشن های فیسبوک و مسنجر برای ویندوز ۱۰ موبایل  در حال حاضر نیاز به داشتن ۲ گیگابایت RAM دارند تا بتوانند به شکل روان بر روی موبایل تان اجرا شوند.

در واقع اگر صفحه مربوط به این اپلیکیشن را در Windows Store بررسی کنید به این موضوع بر می خورید. بنابراین باید گفت این مساله جدی و رسمی است.

مشخص است که کاربران دارای گوشی های هوشمند رده بالا مثل لومیا ۹۵۰ حتما در این ماجرا به مشکلی برنخواهند خورد اما بسیاری از مصرف کننده ها که گوشی های ویندوزی میان رده دارند احتمالا باز هم در استفاده از این دو اپلیکیشن مورد بحث با مشکل مواجه خواهند شد و نمی توانند از آن ها به صورت کاملا راحت و روان استفاده کنند.

در واقع فعلا این اپ برای کسانی که گوشی های شان کمتر از ۲ گیگ RAM دارد هم قابل نصب است اما احتمالا فیسبوک با این کار قصد داشته علت موجهی به آن دسته از کاربران گوشی های ویندوزی ارائه دهد که مدام از سرعت پایین این اپ ها شکایت می کردند.

ظاهرا مشکل اصلی در کدنویسی این اپ ها است. گویا برای اجرای خوب این اپ ها بر روی گوشی های ویندوزی به RAM نسبتا زیادتری نیاز است، بیش از آنچه واقعا گوشی های ویندوزی برای کار کردن مناسب به آن نیاز دارند. باید امیدوار باشیم این اپ ها برای گوشی های کاربران میان رده هم تا جای ممکن بهینه سازی شوند.

دردسرهای استفاده از اکانت مایکروسافت در ویندوز 10
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات