طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ویدیو و فیلمواکنش جذاب پوست تخم مرغ در درون سرکه!
معجزه تخم مرغ را بر زیبایی پوست و مویتان ببینید

عناصر و مواد زیادی در سراسر جهان وجود دارند که در شرایط متفاوت واکنش های جالبی از خود نشان می دهند. برخی از آن ها نسبت به آن حساس هستند و برخی دیگر نیز هنگام قرار گرفتن در معرض هوا، به شکل دیگری در می آیند.

وب سایت روزیاتو - حامد آل محمد: عناصر و مواد زیادی در سراسر جهان وجود دارند که در شرایط متفاوت واکنش های جالبی از خود نشان می دهند. برخی از آن ها نسبت به آن حساس هستند و برخی دیگر نیز هنگام قرار گرفتن در معرض هوا، به شکل دیگری در می آیند.

تمام این رخدادها، به دلیل واکنش های شیمیایی روی می دهند. مواد موجود در طبیعت، تز عناصر متفاوتی تشکیل شده اند؛ بنابراین رویارویی هریک از ان ها با یکدیگر، می تواند اتفاقات جالبی رقم بزند.


از این نوع واکنش ها می توان به اکسید شدن آهن اشاره نمود که بارها آن را در زندگی روزمره خود دیده ایم. اما با اندکی خلاقیت، می توان این مسئله را به شکلی دیگر مشاهده کرد.

در این پست می خواهیم شما را با واکنش تخم مرغ در برابر سرکه آشنا کنیم. همانطور که احتمالا می دانید، سرکه دارای مقداری اسید است و می تواند مواد متفاوت ر تحت تاثیر قرار دهد. همین امر سبب می شود که تخم مرغ در مواجهه با شرایط مذکور، واکنش جالبی از خود نشان دهد.


از شما دعوت می کنیم به تماشای این آزمایش بنشینید و این فرایند شیمیایی جذاب را مشاهده نمایید:فیلم, تخم مرغ, سرکه


طرز تهیه رولت تن ماهی و تخم مرغِ سریلانکایی
برچسب ها: , ,
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات