طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

دانستنی های علمیعرضه بی ام و i8 رودستر در سال 2018
تاریخ عرضه، قیمت، ها و مشخصات / تصویر آخرین اخبار و شایعات درباره اپل آیفون7

4 سال پیش که کانسپتی در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی شد اعتقاد بر این بود که ب ام و قصد عرضه ی i8 رودستر را دارد اما تولید آن چندین بار به تعویق افتاد تا اینکه نهایتاً به صورت رسمی اعلام شده که این خودرو در آینده تولید خواهد شد.

وب سایت پدال - شاهین احمدزاده: 4 سال پیش که کانسپتی در نمایشگاه خودروی پکن رونمایی شد اعتقاد بر این بود که ب ام و قصد عرضه ی i8 رودستر را دارد اما تولید آن چندین بار به تعویق افتاد تا اینکه نهایتاً به صورت رسمی اعلام شده که این خودرو در آینده تولید خواهد شد.

اسپرت, خودرو, اسپرت, عرضه i رودستر

الکتریکی, رودستر, خودرو, اسپرت


طبق گفته های مدیرعامل ب ام و آقای هرالد کروگر i8 رودستر در سال 2018 به خط تولید این خودروساز اضافه خواهد شد.

الکتریکی, رودستر, خودرو, عرضه i رودستر


کروگر حرفی درباره ی مشخصات این خودرو به میان نیاورد اما اطلاعات پیشین نشان می دهند که i8 رودستر از باتری هایی با محدوده ی حرکتی بالاتر و پیشرانه ی الکتریکی قدرتمندتری نسبت به برادر سقف ثابت خود بهره خواهد برد. سخن از نسخه ی سقف ثابت i8 شد، باید گفت که این خودرو نیز بهبودهایی را شاهد خواهد بود و در هنگام عرضه از همان به روزرسانی هایی که در برادر رودستر بکار خواهد رفت استفاده خواهد کرد.

الکتریکی, خودرو, رودستر, عرضه i رودسترخودرو, اسپرت, الکتریکی, عرضه i رودستراسپرت, خودرو, رودستر, عرضه i رودستر


مدیر ب ام و تائید کرد که i3 با باتری های ارتقا یافته ی خود می تواند محدوده ی حرکتی 300 کیلومتری داشته باشد که نسبت به رکورد 190 کیلومتری نسخه ی قبلی بهبودی چشمگیر محسوب می شود. گفته شده که استقبال مشتریان از این نسخه ی بهبود یافته بسیار مثبت بوده است.

اسپرت, خودرو, الکتریکی, عرضه i رودسترخودرو, خودرو, اسپرت, عرضه i رودستر

عرضه اولین فیلم فرهادی در نمایش خانگی
facebook google telegram twitter whatsApp