طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
بین المللانتشار 100 صفحه از تحقیقات مربوط به رسوایی ایمیلی کلینتون
افشاکننده رسوایی ایمیلی کلینتون به 52 ماه حبس محکوم شد

پلیس فدرال آمریکا بیش از 100 صفحه از تحقیقات و بازرسی های مربوط به پرونده رسوایی ایمیل های هیلاری کلینتون را منتشر کرد.

اف بی آی, رسوایی, تحقیقات, صفحه تحقیقات مربوط رسوایی ایمیلی کلینتون

اف بی آی, رسوایی, تحقیقات, ایمیل های کلینتون, انتشار, بازرسی, بین الملل
به نقل از گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از هیل، اف بی آی امروز 100 صفحه جدید از اسناد بازرسی ها و تحقیقاتش پیرامون رسوایی استفاده هیلاری کلینتون از ایمیل های شخصی در دوران صدارت بر وزارت خارجه آمریکا را منتشر کرد.

این اسناد مرتبط با تحقیقات و بازرسی های اف بی آی درباره سوء مدیریت کلینتون در قبال اطلاعات طبقه بندی شده است.

سازمان اف بی آی از ماه ها پیش برای انتشار روند تحقیقات خود در این زمینه تحت فشار قرار گرفته بود. «جیمز کمی» رئیس سازمان اف بی آی پیش از این سوء مدیریت هیلاری کلینتون را یک اشتباه خوانده و توصیه کرده بود که نباید علیه وی پرونده قضایی درباره رسوایی ایمیل ها تشکیل شود.

براساس این نقل از، هیلاری کلینتون در خلال دوران وزارت خود 11 گوشی بلک بری داشته که همه آنها به ایمیل وی متصل بودند. اف بی آی همچنین متذکر شده که کلینتون و دستیارانش درباره مدیریت اطلاعات طبقه بندی شده کاملا بی ملاحظه عمل کرده بودند.

بخشی از این اسناد همچنین درباره خلاصه گفتگو کلینتون با آژانس فدرال آمریکا است.

هیل نقل از داد که انتشار این اسناد ممکن است راه را برای یک بررسی و تحقیقات جدید باز کند.

استفاده کلینتون از ایمیل شخصی به جنجال بزرگی در رقابت های انتخاباتی آمریکا تبدیل شده و خوراک تبلیغاتی مناسبی را در اختیار جمهوری خواهان قرار داده است تا مکررا وی را مورد انتقاد و سرزنش قرار دهند.

پیش از این نیز سازمان اف بی آی بخشی از تحقیقات مربوط به ایمیل های کلینتون را منتشر کرده بود. این اسناد حاوی جزئیات جدیدی درباره سرور ایمیل شخصی کلینتون بوده است. یکی از مهمترین اسناد فاش شده این بود که یک متخصص رایانه قصد داشته تا برای از بین بردن آرشیو ایمیل های کلینتون تلاش کند، این اقدام بعد از آن صورت گرفته است که کمیته کنگره آمریکا خواستار دریافت این ایمیل ها شده بود.

بعد از رسوایی ترامپ، کلینتون جلو افتاد
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات