طاها پخش | TahaPakhsh.Ir

ورزشی130 درصد از استقلال طلبکارم | کریمی
برچسب ها:
از قهر کاپیتان سابق استقلال تا حضور کریمی در تمرین خونه به خونه

کریمی: فقط ۳۵۰ هزار تومان در حسابم پول دارم!/ ۱۳۰ درصد از استقلال طلبکارم

خبرگزاری تسنیم: یعقوب کریمی گفت: در حال حاضر حالت بسیار سختی از لحاظ مالی دارم. بابت دو فصل گذشته 130 درصد از استقلال پول طلبکارم که این طلب هنوز پرداخت نشده است. فصل قبل فقط نیمی از درصد قراردادم را گرفتم و بابت دو فصل پیش هم 80 درصد طلبکار هستم و امیدوارم باشگاه شرایط مرا درک کند.

او در مورد اینکه آیا بابت این مشکل با مسئولان باشگاه صحبت کرده است یا خیر، اظهار داشت: با منصوریان در این زمینه صحبت کردم و به برخی هم پیامک دادم. قرار بود با مدیرعامل حرف بزنم که ظاهرا آقای افتخاری وقت نداشتند. باید با او صحبت کنم و شرایطم را توضیح بدهم. مدتی پیش هم یک خانه پیش خرید کردم اما چک 310 میلیون تومانی من هم برگشت خورده است. شاید باورتان نشود اما الان فقط 350 هزار تومان در حسابم پول دارم.

کریمی در قسمت دیگری از حرف هایش در مورد عملکرد خودش در این فصل گفت: در این زمینه باید کادر فنی نظر بدهد ولی من در هر مسابقه ای که به میدان رفتم، نهایت تلاشم را انجام دادم. هدفم این است که بهترین بازی ها را برای استقلال انجام دهم چون می خواهم به تیم ملی دعوت شوم.

مدافع استقلال در خصوص حالت این تیم پس از برد مقابل سیاه جامگان عنوان کرد: شرایط خوبی داریم و تیم هماهنگ شده است. برای ورود به کورس قهرمانی نیاز به یکی دو برد دیگر هم داریم و امیدوارم در بازی بعدی هم سایپا را شکست دهیم. مطمئن باشید تیم ما در این فصل هم مدعی قهرمانی است.

با تیم بانوان هم استقلال را می بریم | کریمی
facebook google telegram twitter whatsApp