طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیباید در مقابل طغیان ایستادگی کرد | سردار نقدی
برخی ایراد می گیرند که نباید به سوریه و یمن کاری داشته باشیم | سردار نقدی

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در مقابل طغیان و طاغوت ها باید ایستادگی کرد، گفت: نه گفتن به طاغوت ها و ایستادگی در مقابل آنها شرط مسلمانی است.


سردار نقدی

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در مقابل طغیان و طاغوت ها باید ایستادگی کرد، گفت: نه گفتن به طاغوت ها و ایستادگی در مقابل آنها شرط مسلمانی است.

سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی صبح امروز در مراسم اعزام کاروان راهیان نور بسیج اردبیل اظهار کرد: کاروان راهیان نور که با استقبال بسیار مناسبی در سطح کشور روبه رو شده است در واقع درس آزادگی و آزادی به دانش آموزان می دهد و به آنان می آموزد مختار بوده و خود تصمیم گیرنده برای مسیر زندگی خویش باشند.

وی با یادآوری اینکه شهدای ما پیروان راستین مکتب امام حسین(ع) بودند، افزود: خداوند آزادی را به انسان اعطا کرده است و از این طریق اجازه تصمیم گیری را به وی داده اما در این میان انسان هایی که از مدار انسانیت خارج شدند و قصد تجاوز به حقوق دیگران را دارند و می خواهند حق آزادی انسان ها را برای خود مصادره کنند، باید با روحیه آزادگی ملت ها سرکوب شوند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اردوهای راهیان نور نشستن پای کلاس درس شهدا و آموزش درس آزادگی و آزادی است.

سردار نقدی با اشاره به اینکه در مقابل طغیان و طاغوت ها باید ایستادگی کرد، بیان کرد: انسان هایی که به کرامت خود احترام می گذارند و برای حفظ آزادی و انسانیت خود در مقابل طاغوت ها و زورگویان سکوت نمی کنند شرط ایمان خود را که همان تسلیم نشدن است به جای آوردند.

وی کفر ورزیدن به طاغوت و طاغوتیان را خصوصیات بارز یک انسان آزاده عنوان کرد و گفت: نه گفتن به طاغوت ها و ایستادگی در مقابل آنها شرط مسلمانی بوده و عبور از این معبر نشانگر آزادی هر انسانی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین راه امام حسین(ع) و شهادت را راهی متعالی اعلام کرد و افزود: شهدا به ما می آموزند که با نرفتن زیر بار ظلم و جور دست زورگویان و طاغوتیان را کوتاه کرده و قدم به قدم با شهدا تا مسیر اعتدال و آزادگی گام برداریم.

سردار نقدی به شهدای شاخص دانش آموز و نوجوانان شهید کشور اشاره و حرکت های آنان را در مسیر مبارزه با طاغوت قابل ستایش اعلام کرد و افزود:  شهادت معبر و مسیری به سوی رسیدن به فیض عظیم است و اگر در مقابل طاغوت ها با هیچ روندی موفق به کامیابی نشدیم هجرت و شهادت باید در سرلوحه کار قرار گیرد.

وی با تأکید بر اینکه شهدای ما مسیر مبارزه با کفر و ظلم را به ما آموختند، گفت: مبارزه با ضد انقلاب بارزترین خصوصیات این شهدا بود و اگر ما بتوانیم منویات شهدا را در جامعه پیاده کنیم این همه شاهد ناهنجاری های اجتماعی نخواهیم بود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین مکتب شهدا را مکتبی سراسر آزادگی اعلام کرد و یادآور شد: اگر اخلاقیات و منویات شهدا در زندگی ما پیاده شود ممکن نیست با کوچکترین مشکلی خانواده به مسیر طلاق بیفتد یا جامعه ای گرفتار اعتیاد و مواد مخدر باشد.

سردار نقدی ترویج ارزش های اخلاقی در جامعه را بسیار مهم اعلام کرد و گفت: راهیان نور فرصتی بسیار بزرگ است تا بتوانیم با روحیات شهدا آشنا شده و آن را در زندگی شخصی و اجتماعی خود به کار بریم.

وی از دانش آموزان خواست با دریافت پیام های شهدا و ایجاد ارتباط قلبی با آنها در این اردو مسیر زندگی خود را به سمت تعالی و الهی شدن سوق دهند و زندگی خود را متحول کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین سفر راهیان نور را سفر الهام گرفتن از شهدا اعلام کرد و گفت: شهدا راه تعالی را انتخاب کردند و امیدواریم دانش آموزان ما نیز از این سفر با روحیه متعالی بازگردند.

پسر 19 ساله تاوان ایستادگی در مقابل داعش را داد
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات