طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
ورزشیاز یونان پیشنهاد دارم | شیری
پیشنهاد تیم یونانی را در نیم فصل جواب می دهم | شیری

هافبک تیم سایپا گفت: فغانی اصلا استحقاق این همه بی احترامی را نداشت.

کاپ: حامد شیری درباره بازی تیمش مقابل تراکتورسازی اظهار داشت: بازی با تیمی مثل تراکتورسازی هم سخت است ولی در طول این بازی به خوبی بازی را در اختیار داشتیم و ما برای تراکتورسازی تصمیم گرفتیم که روند بازی به چه شکل ادامه پیدا کند و اگر کمی دقت داشتیم می توانستیم تراکتورسازی را شکست دهیم.تیم سایپا به روند خوب خود رسیده است و شرایط تیم نسبت به ابتدای فصل کاملا فرق کرده است و سایپا را تا نیم فصل جز 6 تیم بالای جدول خواهید دید.

وی درباره اعتراض تماشاگران تراکتورسازی به فغانی گفت:برای تیمی که مربی مثل قلعه نویی را روی نیمکت دارد و بازیکنانی تا این حد با کیفیت دارد خوب نیست بخواهد جو بازی را با داوری تغییر دهد. در آسیا بهتر از فغانی نداریم و او در بازی سایپا و تراکتورسازی خیلی خوب داوری کرد.فغانی اصلا استحقاق این همه بی احترامی را نداشت.

هافبک سایپا درباره بازی با استقلال بیان داشت: بازی سختی برای هر دو تیم است اما مطمن هستم مثل بازی با تراکتورسازی زیبا خواهد شد . فوتبال قابل پیش بینی نیست اما بعید می دانم در این بازی بازنده زمین باشیم.این بازی حتما یکی از بازی های خوب این فصل خواهد بود. استقلال تیم خوبی است و ما هم به شرایط خوب خود رسیده ایم.

شیری در پایان گفت:مدیر برنامه هایم پیشنهاد یک تیم لیگ برتر یونان را در اختیارم قرار داد و حتی شرایط قرارداد هم برایم برایم بازگو کردند و یک هفته روی این مساله فکر کردم و حتی به مربیان و باشگاه هم عنوان نکردم . شرایط که در قرارداد عنوان شده بود خوب بود اما باشگاه به مدیربرنامه هایم تاکید کرده بود ما این بازیکن را آزاد می خواهیم و نمی توانیم پول رضایت نامه بدهیم که و پول پیشنهادی آنها کمتر از رقم سایپا بود و به همین علت هنوز جوابی ندادم.پیش از بازی با تراکتور به این فکر بودم که پس بازی آن را مطرح کنم اما آنقدر خوب بازی کردیم که به تیم خیلی امیدوار شدم طوری که تصمیمم برای ماندن عمده تر شد.

از بادمجان هایی به رنگ موز تا قاچاق سوخت در مرز قصر شیرین فیلم
برچسب ها:
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات