طاها پخش

تبلیغ پاپ آپ
تبلیغ درکار
سیاسیایران برند ه واقعی در عملیات موصل است | فلین
ایران و شیعیان برند گان واقعی نبرد موصل هستند | ژنرال بازنشسته آمریکایی

سرلشگر بازنشسته ارتش آمریکا، ایران و نیروهای مبارز شیعه عراقی را برندگان واقعی حمله به موصل عنوان داشت.


مایکل فلین, آمریکا, موصل

خبرگزاری فارس: سر لشگر بازنشسته «مایکل فلین» امروز (دوشنبه) در اظهار نظری گفت، ایران پس از بازبعد گیری موصل پیروز واقعی عرصه است.

به نوشته وبگاه «واشنگتن اگزمینر» این مقام ارشد نظامی سابق آمریکا در گفت و گو با شبکه خبری «فاکس نیوز» گفت: «ما مجبوریم با کشورهای عربی، ناتو و عراق همکاری کنیم و من به شما می گویم که در خاتمه پیروز بزرگ میدان موصل ایران است . شیعیان عراق تحت حمایت ایران برندگان این عرصه خواهند بود.»

وی در بخش دیگر از سخنان خود اظهار داشت که «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا متوجه رخنه عناصر افراطی اسلامگرا به داخل خاک آمریکا شده و این بدان معنا است که ما شاهد افزایش مشکلات در کشور خواهیم بود.

سرلشگر بازنشته ارتش آمریکا افزود: «مشکلاتی که ما با آن مواجه هستیم با حمله به موصل برطرف نمی شود.ما مجبوریم در طولانی مدت با یک جریان فکری سر و کار داشته باشیم. این مشکل فراتر از سن برناردینو، اورلاندو،نیویورک و میناپولیس است و در همه جای وطن این مشکل وجود خواهد داشت.»

مایکل فلین سرلشگر بازنشسته نیروی زمینی آمریکا و مدیر سازمان اطلاعات دفاعی، فرمانده فرماندهی و رئیس هیئت اطلاعات نظامی از ژوئیه  2012 تا اوت 2014 بود.

فلین به عنوان یکی از چند گزینه ممکن برای معاون ریاست جمهوری دونالد ترامپ مطرح شده است.

نبرد ایرانی های هلند برنده نداشت
facebook google telegram twitter whatsApp
تبلیغات